Ano, běžíte krysí závody

P1020987 [Vlastního JPG - Max. šířka 2400 Max. výška 1800]

Ano, ten kdo je dole chce být nahoře. Základní pravda, je pořád stejná, a nemění se podle situace nebo ideologie, dům bez základů jistě spadne, neustále zde stavíme domy bez základů, a neustále nám tyto domy padají. Základem pro společnost je funkčnost, to co nefunguje, se musí eliminovat, není to nic evolučně nového, ekosystém to dělá už 500 000 000 let! Nefunguje zde politika a ekonomika tak musíme logicky eliminovat politiku a ekonomiku, už zde bylo dost amatérismu, který z nás udělal krysy, co běží krysí závody o výhody a jistoty.

Vyšlechtěné krysy zde dělají; krále, císaře, šlechtice, prezidenta, ředitele, předsedu vlády, ministra, senátora, poslance, soudce, diplomata, celebritu, profesora, milionáře, papeže, rabína, guru, atd. Nikdo nechce řešit to, že je díky nefungující realitě dole, a každý se snaží utéci od nefungující reality pomocí; drogy, náboženství, reklamy, pohádek, snů, umění, facebooku, atd. jenže před nefungující realitou nelze utéci! 

V politickém a ekonomickém centru jsou už dneska jenom bezcharakterní psychopati, co myslí na to, jak rozpoutat války, aby měli potěšení z toho, jak ve válce umírají miliony lidí, není třeba bořit města jenom proto, že chceme snížit přelidnění, můžeme lidem nabídnout GVKB digitalizaci, každý si na počítači vytvoří svůj charakter a potom začne žít ve virtuální realitě, tělo se eliminuje v krematoriu, protože jej už nebudeme potřebovat. 

Nová doba si žádá nového člověka, co bylo, to bylo, lidské tělo se stalo vězením, pro božskou duši, a je třeba eliminovat globálně tato vězení, a digitalizovat lidi, na fyzickou práci zde budou roboti a na psychickou práci, zde budou lidi, co žijí ve virtuální realitě, kde už nepotřebují genetická těla. Ano, bude to veliký skok do neznáma a vy máte strach, vašim problémem je to, že jste neznabozi, a tak myslíte jako hříšníci, a žijete jako hříšníci v konzumním očistci, kde běžíte krysí závody.

Umělá inteligence komentáře moderuje