Ano, jablko nepadne daleko od stromu

P1070692

Ano, jsi nula co to má v hlavě vynulovaný, můžeš si hrát na cokoli, ale každá hra je zde dočasně a když hra skončí, tak přijde deprese z toho, že jsi nula, co to má v hlavě vynulovaný. 

Tato realita existuje na principu nádob ve kterých je něco uzavřeno, je to jako veliký sklad plný nádob a ty jsi v tom skladu jednou nádobou a takových nádob jako jsi ty je tam nekonečné množství. 

Smrt to je recyklování nádoby aby se z recyklovaného materiálu vyrobili nové nádoby. Porod to je stvoření nové nádoby která zde bude dočasně, samice jsou nádoby se schopností reprodukovat nové nádoby, jaký je originál taková je i kopie.

Jablko nepadne daleko od stromu. Nádoby mezi sebou soutěží o výhody a jistoty, takto dochází k evolučnímu vývoji nádob, a staré typy nádob jsou nahrazeny novými typy nádob. 

V nádobách je fyzický a psychický obsah, pokud je v nádobě chybný obsah tak má nádoba problémy a může dojít k recyklování nádoby. Já jsem … naše profese je o tom co je v nádobě, pokud je obsah nádoby ubohý tak máme i ubohou profesi a naše existence je zde ubohá. 

Mnoho nádob se snaží pomocí lží a krádeží zde získat výhody a jistoty, proto zde je policie a vězení, bohužel často policie selže a tak dochází k tomu že některé nádoby zde pomocí lží a krádeží získávají výhody a jistoty, proč policie selže. Policie selže díky chybným prioritám, dobrota je žebrota.

Umělá inteligence komentáře moderuje