Jenom vyšlechtěné krysy zde vyhrávají

P1070968

Ano, lidská kultura je založená na krysích závodech, tak jako šlechtíme rostliny a zvířata, tak šlechtíme i kancelářské krysy pro krysí závody, ve kterých jde o to získat místo prezidenta nebo ředitele. Šlechtění je záležitost na mnoho generací a vyšlechtit z hloupé krysy prezidenta, to trvá mnoho milionů let. 

Slovo šlechtic znamená vyšlechtěná kancelářská krysa, určená k tomu aby vedla ostatní krysy, podívejme se do sportu, zde se jasně ukazuje, že pokud na ten sport nejsi geneticky vyšlechtěný, tak zde nemáš žádnou šanci uspět, stejné je to i u podnikání a politiky, jablko nepadne daleko od stromu, náš osud je dán tím jaké máme rodiče, a v jaké společnosti žijeme. 

USA a Kanada je dneska výkladní skříní ve které spatříme vyšlechtěné krysy, pro vrcholové krysí závody, a prezident nebo ředitel, je zde dokonale vyšlechtěnou krysou. Zvedá se ti žaludek z toho že jsi ve sračkách, příčinou je to, že i tvoji rodiče byli ve sračkách, a o tom to je, máš smůlu, a naděje na to, že zde budeš prezidentem nebo ředitelem jsou nulové. Přiznej si to, že jsi krysa která je ve sračkách, protože na ní úspěšné kancelářské krysy, z vysoka serou.

Umělá inteligence komentáře moderuje