Jak vybrat správný vánoční dárek?

P1070987

U dárků obecně platí, že čím více peněz, tím lepší dárek, samozřejmě že jsou zde i výjimky, kdy je možné za málo peněz získat dobrý dárek, jde většinou o doprodeje, nebo o použité věci. Nejlepší je darovat knihu, protože si ji můžeme přečíst, a potom ji darujeme, to že jsme jí četli, to se u knihy vůbec nepozná, někdo zase daruje to, čeho má nadbytek, a nemůže to nikomu prodat, lidi byli a budou egoističtí, s tím se nedá nic dělat. 

Taky je možné požádat ty, co chceme obdarovat, aby s námi šli do obchodu, a zde si sami vybrali pro sebe dárek, ovšem tím se vystavujeme tomu, že egoisté budou chtít drahé dárky, na které nebudeme mít peníze. Každá věc je zde dočasně, nejlepším dárkem je naučit lidi tomu jak být nad problémy a mít se zde dobře, dobré rady jsou nad všechny hmotné dárky, protože díky nim máte trvale dobrou náladu. 

Sice vychází mnoho knih, ve kterých je i mnoho dobrých ověřených rad, jak být nad problémy, a mít se dobře, jenže všechny tyto knihy jsou jenom amatérské teorie, které v praxi nikdy nikde nefungují. Je třeba pochopit příčiny a následky tohoto světa, život to jsou krysí závody, naděje na úspěch je minimální, protože je zde veliká tvrdá konkurence, uspět zde lze jenom pomocí lží a krádeží, protože dobrota je žebrota. 

Tak jako mezi sebou závodí kancelářské krysy o vysoké státní politické funkce, a každá stará nemocná kancelářská krysa by zde chtěla dělat prezidenta, nebo aspoň ministra, tak mezi sebou závodí i; organizace, podniky, sekty, náboženství, filosofie, móda, diktatury, národy, mafie, korporace, atd. vše je zde závod, ve kterém je obtížné uspět, proto je zde veliká snaha porušovat pravidla, anebo vytvářet; kasty, třídy, ligy, kategorie, ploty, certifikace, symboly, regulace, výjimky, pravidla, zákony, atd. za vším hledej egoismus, a tak poznáš pravdu, a nebudeš chybovat, peníze egoistům nesmrdí!

Umělá inteligence komentáře moderuje