Ano, potřebujeme mladé politiky

P1070939

Jaký je průměrný věk politiků? To se nikde nedovíte, protože je průměrný věk politiků velmi vysoký, náš stát se stal sociálním ústavem pro staré politiky, nejhorší je situace u míst, kde jsou velmi vysoké platy, zde jsou jenom velmi staří politici, co by měli už být v důchodu. Je třeba konečně schválit zákon, že v 40 letech jistě končí každý politik, dobrota ke starým politikům je příčinou naší žebroty, každý starý politik, je snadno nahraditelný mladším politikem. 
 
Podívejme se na ty, co nám politicky vládnou, jsou to většinou už důchodci, co by měli být v domovech pro důchodce, vše je o tom že za chyby politiků se ekonomicky platí, a dobrota je žebrota, nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit to, že budeme mít staré politiky. 
 
Podívejte se na sportovce, zde ve 40 letech každý sportovec jistě končí, a jde dělat něco jiného, v minulosti měl starý člověk hodnotu díky svým zkušenostem, jenže doba se změnila, protože je zde internet a jsou zde knihovny, takže už zkušenosti starých lidí k ničemu nepotřebujeme. Změny musí být provedeny v centru, nemá smysl provádět změny na okraji.

Umělá inteligence komentáře moderuje