Je ti z toho všeho zde na zvracení?

IMG_8747

Ano, mnoho lidí je nemocných a potřebovalo by léčit a vyléčit, jenže to nejde, kdo by to zaplatil na to není dostatek lékařů a nemocnic, nejsou na to ani peníze, výjimkou jsou bohatí lidé, co si mohou zaplatit nadstandardní dlouhodobé léčení. Systém je postaven tak, zemřeš a tak tě někdo v zaměstnání nahradí, jsme jenom snadno nahraditelné loutky, a je jedno, jestli jsi dole nebo nahoře. U sportovců poznáváme to, že zdraví je zde ve věku od 15 do 35 let, to je dost krátká doba v porovnání s tím že žijeme 70 let. 

Léčení je jako opravování starého auta, jedno spravíte a jiné se rozbije, v přírodě se to řeší tak že to co je pomalé, poslouží jako potrava pro to co je rychlé. Když hledáte zaměstnání tak je vysoký věk mnohdy problém, který vás vyřazuje z pracovního trhu, a když zaměstnání konečně získáte, tak vás ve zkušební době stejně vyhodí. Možná jsi dneska mladý, ale čas letí rychle a najednou budeš starý a začneš v depresi myslet na sebevraždu, statisticky u nás je nejvíce sebevražd v zimě u mužů ve věku od 45 let do 65 let.

Velikým problémem je zde osud, pokud máš špatný osud tak je ti z toho špatně, s tím ti ale nikdo nepomůže, mnoho lidí se narodí špatným rodičům ve špatné době, na špatném místě, a tím jsou v kleci, ze které nejde uniknout. Paradoxem je, že dobří rodiče co jsou v dobré době, na dobrém místě, nechtějí mít děti, protože běží krysí závody, a dítě by byl pro ně problém. Vše je zde o šlechtění, pokud nejsi vyšlechtěn pro krysí závody, tak jsi po celý život ve sračkách a je ti z toho na zvracení.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.