Ano, budete GVKB digitalizováni

P1070915

Začnu u fotografování, nejprve lidi malovali obrazy, to bylo drahé a pomalé, někoho napadlo, že by se mohl vytvořit systém, co by dokázal vytvořit obraz a tak vzniknul veliký drahý dřevěný fotoaparát, který na skleněné desky, uměl díky objektivu zachytit černobíle realitu. 

Potom následovala evoluce, a najednou je zde digitální fotoaparát v mobilním telefonu, který má automatiku, a umí vyfocenou fotku odeslat okamžitě na internet, kde si ji mohou, prohlédnou lidi z celého světa. Tento zázrak je zde díky digitalizaci, převedli jsme obrazy a filmy do digitální podoby, a tak je můžeme globálně levně a rychle využívat. 

To je ale jenom začátek procesu digitalizace, tak jako se digitalizovalo fotografování a filmování, tak se bude digitalizovat i mnohé ostatní, v mém bytě jsou na radiátorech snímače, které snímají spotřebu tepla a bezdrátově se informace odesílají ke zpracování, abych platil jenom za teplo, které spotřebuji. 

Začínají se už vyrábět automobily a letadla co se obejdou bez řidiče a pilota, v továrnách pracují stroje, co jsou digitálně ovládané a brzo zde budou i roboti co budou digitálně ovládané. Pracujete pomalu a chybujete, máte padáka a na vaše místo nastoupí GVKB inteligentní robot, najednou na hradě robot prezident bude vyznamenávat roboty, a kde bude člověk? Člověk bude žít už jenom v zoologické zahradě, vedle pavilonu s opicemi, a roboti návštěvníci jej nebudou moci krmit, protože zde bude nerozbitné sklo.

Umělá inteligence komentáře moderuje