Ano, krysí závody nelze vyhrát

P1070534

Konzumní civilizace je o krysích závodech, které nelze vyhrát, je to jako karetní hra, když se v karetní hře zlepšíte, tak se zlepší i ti, co s vámi karetní hru hrají, můžeme to spatřit i na moderních výrobcích, někdo přijde na trh s novinkou která je úspěšná a netrvá to dlouho, a konkurenti tuto novinku eliminují novou novinkou, která je o něco lepší. 

Každý úspěch je zde dočasný, jednou jsi nahoře a potom jsi zase dole, to velmi dobře znají sportovci, a vědí, že vyhrává ten, kdo má veliké štěstí. U některých sportovních závodů teprve cílová fotografie ukáže, kdo je zde vítězem, protože u vítězství jde často už jenom o krátké okamžiky! 

Ano, síly jsou vyrovnané a tak v krysích závodech nejde trvale vyhrávat, proto je zde logicky snaha o; monopoly, diktatury, centralizace, kasty, třídy, kategorie, ligy, atd. ten kdo je nahoře, dělá vše pro to, aby se nahoře udržel, co nejdéle to jde, ano, vládnou nám bohužel všude staré opice, se zlatou korunou na hlavě! 

Já chci dělat prezidenta republiky, i druhé volební období, o tom to zde je, že sebekritika už vyšla z módy u těch, co jsou ve vysokých funkcích dlouho, v minulosti nebyli volby, a královské křeslo automaticky zdědil ten, kdo se narodil jako potomek krále, podobně to fungovalo i u šlechty. Kariérismus je rakovinou, která eliminuje ekonomiku a politiku, pro staré krysy je úspěch na prvním místě, jenže síly jsou v krysích závodech vyrovnané!

Umělá inteligence komentáře moderuje