Ano, ekonomika a politika je u nás v havarijním stavu

P1070765

Nevěřte; televizi, rádiu, novinám, internetu, atd. to vše je zmanipulováno elitou, věřte ekonomickým migrantům, pro které jsme tranzitní zemí, věřte počtu místních obyvatel, který u nás vůbec neroste, protože místní lidi nechtějí mít v bídě a nezaměstnanosti děti. Všimněte si toho že; Slovensko, Polsko, Maďarsko, jsou na tom ekonomicky a politicky velmi podobně, už dlouhou dobu, z toho je nám jasné, že chyba není u našich politiků a ekonomů, chyba je daleko od nás.
 
Někdo daleko od nás nechce, abychom se zde měli dobře tak, jako se mají dobře třeba lidi ve; Švýcarsku, Lucembursku, Dánsku, Německu, Holandsku, Anglii, Francii, atd. Konzumní svět je uzavřený pomocí; hranic, jazyků, zákonů, předpisů, norem, certifikací, smluv, korporací, mafie, svatých pravidel, rituálů, kast, tříd, regulací, výjimek, dotací, korupce, daní, cla, poplatků, náboženství, rasy, vzdělání, závislostí, atd. nejsme bohužel pány v naší republice, jsme zde jenom sluhové těch, co mají veliké výhody a veliké jistoty. 
 
Světu vládne bohatství už velmi dlouho, vše je přepočítáváno na hodnoty, pravda a láska je zde už jenom za peníze. Posledních padesát let je na světě vše řízeno z USA a Kanady, ten kdo se odmítne podřídit ten musí počítat s následky, jenže najednou je zde problém s Čínou a Ruskem co se odmítají podřídit diktatuře z USA a Kanady, to pochopitelně vede k napětí a snaze nás ekonomicky potopit protože jsme kdysi byli spojenci Ruska a jsme spojenci Číny, tak jako jsou mezi lidmi krysí závody tak jsou i mezi národy krysí závody a ti nejlepší krysí závodníci se snaží o to aby trvale vyhrávali, a je jim jedno to že naše republika, bude v havarijním stavu.

Umělá inteligence komentáře moderuje