Prezidenta by měl dělat ten, kdo rok pracoval v Amazonu

https://www.flickr.com/photos/gvkb/38679731331/

Už mám dost těch ubožáků, co by zde chtěli dělat prezidenta, pokud by měli dělat v Amazonu skladníka, tak by tam nevydrželi ani jeden den, do konce směny! Co jsme proboha za národ, že na funkci prezidenta kandidují jenom ubožáci, co nezvládnou práci v Amazonu, stát nemůže být sociálním ústavem pro ubožáky, ať ubožáci dělají zde to, na co mají schopnosti! Nároky na ty dole jsou vysoké, a nároky na ty co jsou nahoře, jsou malé, to je zde snad Absurdistán, ve kterém je vše absurdní divadlo? 
 
Nejlepším řešením, by zde bylo, vyndat lidem z hlavy jejich egoistické mozky, a ty dát do pytlů, takto by byli konečně egoistické mozky v pytli, takový egoistický mozek v pytli, napojený na GVKB virtuální realitu, pod dohledem GVKB umělé inteligence, je se svými egoistickými nápady v pytli, a nepomůže mu nic. Je třeba začít škrtat náklady na ty, co jsou nahoře, a tak globálně dáme egoistické mozky lidi, co jsou nahoře, do pytlů, aby byli konečně v pytli. 
 
Už bylo dost; válek, revolucí, konfliktů, vandalismu, terorismu, extrémismu, rasismu, centralismu, atd. všemu bude vládnout jenom GVKB systém s umělou inteligencí on to lidem spočítá a lidi budou makat, tak jako zaměstnanci v Amazonu, místo výpovědi za pomalost a chyby, zde bude recyklování na substrát. Lidí je na světě jako much, a tak se budou po milionech průmyslově zpracovávat na substrát, nejsou sociální ubožáci, tak nejsou už s ubožáky ekonomické problémy.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.