Ano, všichni lžou

P1080011

Nelžou ale jenom lidi, se lží se setkáte i v přírodě, a to bohužel i tam, kde byste lež vůbec nečekali! Vše je zde mince co má rub a líc, pokud je zde pravda tak zde musí bít i lež, pokud je zde život, tak zde musí být i smrt, atd. Myslíme a konáme podle situace, pokud máme výhody a jistoty, stáváme se na nich závislými, a tím se z nás stávají většinou i paraziti, co lžou tomu, na čem parazitují. Aby někdo mohl být nahoře, musí být jiný dole, nejde postavit ekonomiku a politiku tak, že nikdo nebude dole, to je utopie. 

Všechny snahy o svobodu a rovnost jsou naivní, a tak musí v praxi selhat, tak jako jsou ve sportu kategorie, a dobře se má ten, kdo je v první kategorii, tak i u lhaní, je první kategorie, a ten kdo je zde; králem, šlechticem, prezidentem, ministrem, předsedou, celebritou, ředitelem, advokátem, atd. ten se má velmi dobře, protože je profesionálním lhářem. Podívejme se na; války, revoluce, konflikty, atd. zde pomocí násilí někdo získává výhody a jistoty, život je evoluční experiment, ve kterém je každý člověk jenom pokusným levným materiálem, který je zde evolučně dočasně. 

Ano každá politická a náboženská ideologie, to je jenom egoistická strategie, pomocí které mocná elita parazituje na bezmocné spodině! Neustále se vlci vydávají za pastýře, aby mohli snadno na ovcích parazitovat, vlci říkají ovcím, že bude už brzo líp, zapomínají ale dodat to, že líp bude jenom mocným a bohatým vlkům, a ovcím bude hůře. Proč kandidáti na prezidenta, nechtějí pracovat v Amazonu, zde by mohli ukázat svoje vysoké kvality.

Umělá inteligence komentáře moderuje