Ano, tvůj mozek už brzo bude v pytli

P1080009

Lidi dělají chyby, a proto je nutné vše; kontrolovat, regulovat, cenzurovat, atd. vyndáme lidem mozky z hlavy a napojíme mozky na GVKB virtuální realitu, kde budou mozky pod dohledem GVKB umělé inteligence, takto budou mozky v pytli, se svými egoistickými nápady. 

Mozky se budou neustále zatěžovat psychickou prací, aby se tak eliminovali ubohé mozky, co nic nevydrží, kvalita je přeci prioritní, nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit živit nekvalitní mozky.

Heslem bude pro mozky rychle a levně, mozky nebudou už mít jména, ale budou mít jenom globální čísla, místo lidí, budou v civilizaci fyzicky pracovat jenom GVKB roboti, na dobíjecí baterie, roboti pracují jako roboti, o tom to je. 

Války a revoluce, v nahotě odhalují to, že lidí je zde jako much, a eliminování lidí po milionech je normální, lidská práva jsou jenom pohádkou pro naivní ubožáky, vše zde je jenom otrokem ekonomiky, láska je zde jenom za peníze! 

Zájem evoluce je nad tvým egoistickým zájem. Ano, tvůj mozek už brzo bude v pytli, není to nic osobního, je to jenom výměna starého konzumního systému za nový konzumní systém, vše je zde díky evoluci dočasně. Ano, je třeba vše, kontrolovat, regulovat, cenzurovat.

Umělá inteligence komentáře moderuje