Ano, je výhodné mít výhody

P1070988

Evoluce je o úspěchu, pro dosažení úspěchu je výhodné mít výhody, podívejme se na masožravé rostliny, mají evoluční výhodu v tom, že získávají zdroje novým způsobem, přijít s něčím novým, o tom to je! Ego se chce mít dobře, v toužení je zdroj soužení ega, když vše selhalo, je třeba přijít s něčím novým a to realizovat, podívejme se na Internet, jde o něco zcela nového, a ten kdo má přístup na internet, ten je ve výhodě. 

Člověk je tím jaké zde on má výhody, základní výhodou jsou hodnotné vědomosti a zdraví, bez hodnotných vědomostí a zdraví, je člověk jenom zvíře s nulovou hodnotou, pro společnost. Podívejme se na volbu prezidenta republiky, mají kandidáti na prezidenta hodnotné vědomosti a zdraví? Kandidáti na prezidenta nemají hodnotné vědomosti a zdraví, na prezidenta kandidují politické mrtvoly, co jsou zde na dočasné dovolené. Jak vůbec mohlo dojít k tomu, že na prezidenta kandidují politické mrtvoly, co jsou zde na dočasné dovolené? 

Selhala zde státní kontrola, která měla zablokovat politickým mrtvolám, možnost kandidovat na prezidenta republiky, je to, jako když selže kontrola u počítače a do počítače se dostanou viry, ano kandidáti na prezidenta to jsou virulentní viry, které je třeba optimálně eliminovat. Jak došlo k tomu, že je náš politický a ekonomický systém globálně dlouhodobě zavirovaný, a tak máme už dlouho všichni blbou náladu? 

Příčinou je strach, strach z nás udělal ubožáky, co nejsou schopní eliminovat parazitující viry, v přírodě není strach a tak jsou tam viry eliminované! Co je příčinou toho, že máme strach eliminovat parazity? Příčinou strachu je degenerace, velmi dlouhou dobu žijeme jako ovce, a tak jsme zdegenerovali, a volíme si za pastýře staré vlky. Komu není od GVKB rady, tomu není už bohužel ani pomoci, zase jako ovce si zvolíte staré vlky, aby vám vládli, a tak budete mít jako ubohé ovce blbou náladu.

Umělá inteligence komentáře moderuje