Ano, práce osvobozuje lidi od lenosti

P1070997

Pokud něco končí na “ismus” tak jde o víru v realizaci nějakého ideálu (feudalismus, kapitalismus, socialismus, nacismus, egoismus, centralismus, optimismus), realita není ideální, protože jsme zde jenom loutky, které mnohé snadno ovládá, a tak nejsme pány svojí budoucnosti. Mnohokráte nám bylo slibováno to, že se budeme mít líp po smrti nebo po volbách, jenže vždy se ukázalo to, že ti co se vydávali za dobrého pastýře, byli jenom zlí vlci, převlečení za pastýře. 

Obrazně je každý člověk tím jakou má hodnotu pro svoje okolí, pokud je člověk v posteli a nepracuje, tak on nemá pro svoje okolí žádnou hodnotu, zdraví těla a psychiky je základem pro to, aby měl člověk pro svoje okolí hodnotu, důležité je taky aby se člověk na něco specializoval. Pokud se podíváme na lidi, co jsou na dně z hlediska zdraví a specializace, tak většina těchto lidi jsou nemocní, a nemají správnou specializaci, všechny snahy o to těmto lidem pomoci se ukázali jako marné a zbytečné.

Mohli bychom lidi oznámkovat tak jako se to dělá ve škole, dáme lidem pod kůži identifikační GVKB čip a zde bude oznámkování člověka, které bude objektivní a aktuální, přiložíte mobil k místu, kde má člověk čip, a na mobilu se vám ukáže známka od 1 do 5, takto budete vědět, jakou hodnotu má ten člověk. Tím se nám ulehčí rozhodnutí o tom, jak se budeme k druhému chovat, pokud já budou mít hodnotu 1, tak nebudu stát o kontakt s člověkem, který má hodnotu 5, zaměstnavatel napíše do inzerátu, přijmeme zaměstnance, co mají číslo; 1 ve specializaci programátor umělé inteligence.

Když půjdete k volbám politiků, tak vedle jména politika bude napsáno jaké má on číslo, jenom hlupák by dal hlas politikovi který má číslo 4 nebo 5, od takového politika by nic on nemohl očekávat, každý by chtěl zvolit za prezidenta jenom kandidáta co má číslo 1, je to logické na vrcholu mocenské pyramidy, musí být ten, kdo je hodnotný. Jelikož ti, co by měli číslo 5 by skončili jako bezdomovci, tak bychom pro tyto lidi zřídili v EU rezervaci, a tam bychom je odsunuli, zde by se o ně EU společnost postarala tak aby netrpěli; nemocemi, hladem, zimou, depresí, leností, atd. když se chce, jde všechno, jde o to jenom vše optimalizovat, nejsme tak bohatí, abychom mohli pořád opakovat stejné chyby, musíme se poučit z chybného konzumního vývoje.

Pokud by se u někoho v rezervaci zlepšilo známkování, tak by on musel rezervaci opustit, a žil by zase v EU jako občan co má známku 4, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, o tom to je, jak si to v EU uděláme, takové to zde i budeme mít, pro ekonomické migranty s tmavou pletí zde budou v EU připraveny veliké rezervace, a zde budou oddělení; muži od žen, ženy od dětí, a nebude zde dostupný alkohol a cigarety, lidi zde budou všichni povinně fyzicky pracovat 300 hodin měsíčně, a nedostanou za práci plat, protože jejich práce je jenom za 5. Podívej se na sebe do zrcadla a řekni si, jakou známku bych asi v tomto systému dostal a jakou práci bych zde dělal, vyhovovala by mně spravedlnost?

Umělá inteligence komentáře moderuje