Ano, pastýři stříhají ovce

P1070993

Podívejme se statisticky objektivně na realitu, ve které žijeme, vše je zde rozděleno na otrokáře a otroky, není zde demokratický kapitalismus je zde centrální egoismus, pravda je jenom jedna a ta nám říká, že dobrota je žebrota, ten kdo odmítne být zde dobrákem ten je zde žebrákem, je to hra o výhody a jistoty.

Ti co jsou nahoře parazitují na těch, co jsou dole, vše je divadlo kde se mění; kulisy, herci, kostýmy, scénáře, atd. nemění se, ale principy na kterých je toto konzumní divadlo založeno, základním principem je, dobře se má ten kdo je nahoře, zle se má ten kdo je dole, boháči a chudáci, zde byli a budou! 

Ano, bude líp, to se slibuje na tomto divadle už velmi dlouho, ale zapomíná se dodat to, že líp bude jenom těm, co jsou nahoře, a těm co jsou dole líp nebude v budoucnosti ani po smrti. Bylo zde mnoho snah o to změnit náš ubohý osud k lepšímu, ale vše byla jenom marnost a honba za iluzemi. 

Medúzy jsou dneska neřešitelným problémem, který vzniknul díky velikému rybolovu a velikém znečištění moře a oceánu, medúza využívá výhod a jistot k tomu aby se stala invazním druhem, vše je dneska o invazi, pokud na náš trh invazně vtrhne zboží z ciziny tak se z nás stanou ubožáci, kolik zboží u nás vyrobeného si kupuješ? 

Víš jaký je rozdíl mezi výrobní a prodejní cenou, nedávno jsem měl šok z toho jaké výhody byli poskytnuty státním zaměstnancům od mobilního operátora, jde o obyčejný úplatek, který umožňuje mobilním operátorům nás okrádat, jako bychom byli ovce, které mohou ostříhat.

Umělá inteligence komentáře moderuje