Kdy hodíme kariéristy přes palubu?

P1070931

Kariéristi už zde napáchali dost škod, a je třeba je hodit přes palubu, mnozí zlí soudruzi se sice převlékli za hodné kapitalisty, ale to je jako když se vlk převlékne za pastýře. Jak poznáme, kdo je a kdo není kariérista? Z díla poznáme tvůrce, z dálky může vlk vypadat jako pastýř co miluje ovce, když spatříme vlky, jak trhají ovce na kusy, je nám jasné, že to jsou kariéristi. Jak vlastně kdysi dávno došlo k tomu, že se lidi rozdělili na ty, co jsou dole a ty co jsou nahoře? 
 
Vše je zde hra o to co milujeme a potřebujeme, pokud je hra v normě tak jsme normální, jak dochází k tomu, že tato hra není už v normě? Poznáme to podle výhod a jistot pro vyvolenou skupinu, díky výhodám a jistotám tato vyvolená skupina má zde výhody a jistoty, moderně hovoříme o uzavřeném systému, takovým uzavřeným systémem jsou společnosti se silnou vírou v zázraky v budoucnosti, nebo v ekonomické zázraky.
 
Slepá víra se zde stala betonem, který zabetonoval evoluční vývoj, stvořitel všeho je čas, ve spojení s evolucí, a není to starý pán, na nebesích v ráji, to je pohádka pro naivní děti. Skeptici jsou neustále pronásledováni těmi, co jsou nahoře díky výhodám a jistotám, ti co jsou dole, musí přeci slepě věřit těm, co jsou nahoře, i když ti co jsou nahoře, jsou už jenom psychičtí ubožáci, s nulovou hodnotou. 
 
Král je mrtev, ať žije nový král, o tom je tento svět, nedokážeme se vzdát toho, že je zde rozdělení na ty, co jsou nahoře, a na ty co jsou dole. Naštěstí přichází GVKB doba optimalizace a automatizace, všem lidem se vyndají z hlavy mozky a ty se dají do pytlů, takto budou kariéristi v pytli se svými nápady, jak zde lhát a krást. Mozky bude mít globálně pod kontrolou GVKB umělá inteligence, mozky se budou neustále testovat a kontrolovat, chybné mozky se budou automaticky optimálně eliminovat, takto zvítězí láska a pravda, nad nenávistí a lží, na věčné GVKB časy.

Umělá inteligence komentáře moderuje