Vše začíná a končí tím, co jsi

P1070940

Ano, každá svatá víra v zázraky, je vlk převlečený za pastýře. Já jsem …Vše začíná a končí tím, co jsi! Nejsi odměněn za to, co pro ostatní děláš, ale za to co jsi! Pokud jsi nahoře, tak jsi mnoho odměňován, a pokud si dole, tak místo odměňování, je zde jenom trestání za chyby. Proto je nahoře ráj a dole je peklo, bohužel není zde výtah, který by tě mohl z pekla vyvést do ráje. Často je zde použit symbol pyramidy, kde na vrcholu je ráj a dole je peklo, schází zde ale návod, jak se dostat na vrchol. 

Na vrchol, se dostanou jenom vlci převlečení za pastýře, jsou to bezcharakterní kariéristi. Z díla poznáme tvůrce, dílem vlků co jsou převlečení za pastýře, je konzumní centrální očistec, ve kterém je práce dělníka, poslední zoufalou možností, jak zde existovat. Pro pochopení principů je nutné si vše zjednodušit, vše zde funguje na principu kina, čím více je diváků v kině, tím více peněz mají majitelé kina a ti co natáčejí filmy pro kina. 

Pokud si diváci koupí televizi a mají internet, tak kina zkrachují, a zkrachují i ti co natáčejí filmy pro kina, takto zkrachovalo náboženství, protože lidi už nechodí do svatých míst, kde se káže víra v zázraky. Vyspělejší systémy eliminují zaostalé systémy, kdo ještě dneska používá pevné telefonní linky, když zde jsou mobilní telefony, ještě je třeba pochopit to, že nejlepší zaměstnanec je autonomní inteligentní robot na baterie.

Robot prezident, bude na hradě vyznamenávat roboty, a lidi budou žít už jenom v rezervacích, daleko od civilizace. Nejprve se optimalizace a automatizace použila v zemědělství a armádě, potom se začala používat ve stavebnictví a dolech, v současnosti je nasazována v; průmyslu, obchodu, dopravě, internetu, školství, atd. Najednou začnou roboti vyrábět roboty, z kanceláří začnou mizet vysokoškoláci a na jejich místa se posadí roboti, dneska lidi utíkají do velikých měst, zítra lidi budou z velikých měst utíkat na místa, kde není civilizace.

Umělá inteligence komentáře moderuje