Ano, jsi loutka

https://www.flickr.com/photos/gvkb/38463981101/

01

Deprese je zde díky strachu o to co milujeme a potřebujeme, pokud je v depresi; ekonomika, politika, morálka, filosofie, věda, technika, podnikání, obchod, rodina, psychika, atd. tak to znamená, že všemu zde kraluje strach, o to co milujeme a potřebujeme. 

02

Konflikty a války v nahotě odhalují to, že vše je hra, ve které každý má strach, že prohraje, protože nebude mít štěstí. 

03

Vysokou hrou, je volba kariéristů na vysoká místa kde jsou vysoké platy, které jsou mnohonásobně větší, než nízké platy pro dělníky, vše je o tom být vysoko nad ostatními, a tak trpaslík který stojí na vysokém podstavci, vytváří iluzi toho, že je v nějaké specializaci obr.

04

Takovým trpaslíkem na vysokém podstavci je; císař, král, šlechtic, papež, dalajláma, guru, mesiáš, rabín, vůdce, prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, předseda politické strany, ředitel, soudce, profesor, diplomat, celebrita, milionář, atd. 

05

Ve snaze být za každou cenu trvale nahoře se vytvářejí; kasty, třídy, kategorie, ligy, certifikace, ploty, předpisy, pravidla, normy, zákony, smlouvy, regulace, výjimky, atd. jde o to vše ovládat pomocí strachu, protože jsem nahoře. 

06

Pokud by mohli demokratické volby eliminovat centralismus, tak by je centrální vláda zakázala, máte možnost si zvolit jako ovce nové vlky, co budou vašimi pastýři, a vlci potom budou mít výhody a jistoty, díky vaší naivní dobrotě. 

07

Podívejte se na ty, co kandidují na to, aby byli zde zvoleni, charakterově to jsou vlci, ovce nebude nikdy kandidovat na to, aby zde byla prezidentem nebo ředitelem. 

08

Druhá světová válka jasně odhalila to, že všemu vládnou vlci a že lidi jsou jenom ovce s nulovou hodnotou, jádrem problému je zde psychická špína.

09

Je třeba dát všem lidem do hlavy GVKB čip a tak bude hlava čistá, čip eliminuje toužení které je zdrojem soužení, lidi budou loutkami, které bude ovládat globální GVKB umělá inteligence, nebudou zde už vlci převlečení za pastýře, ani trpaslíci na podstavcích. 

10

Skončí období, ve kterém se plýtvalo hodnotami a časem, nebudou zde už konflikty a války, takto láska a pravda, konečně zvítězí na věčné GVKB časy, nad nenávistí a lží.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.