Ano, díky čipům bude každý moci být čímkoli

01
Evoluce je jako lavina. Konzumní svět, ve kterém existujeme je založen na automatice, pokud zde něco nefunguje automaticky, je zde snaha to změnit tak aby to automaticky fungovalo. Přirozenou automatikou je okruh nebo kruh, když na kruhu učiníme bod, je on začátkem i koncem kruhu. Představme si bod na kruhu jako zamčené dveře v bytě, pokud ty dveře otevřeme tak můžeme automaticky chodit do kruhu, na tomto principu zde vše funguje. Veškerá elektronika je založena na tom že se přerušuje elektrický okruh tak aby nám systém nějak sloužil, třeba termostat udržuje nastavenou teplotu. 
02
Počítače zpracovávají informace podle programu tak abychom byli spokojení, programátor naprogramuje počítač tak aby on automaticky konal to, co od něj požadujeme. Podívejme se na automatickou pračku, zde program zapíná systémy tak, aby se prádlo vypralo, a my jenom nastavíme druh praní prádla. 
03
Čím je systém složitější tím obtížnější je vše nastavit tak aby to automaticky dělalo to, co potřebujeme, stačí mnohdy malá změna a systém nepracuje už automaticky. Ve své podstatě je složitost přímo úměrná vzdálenosti od centra, čím dále se systém vzdaluje od centra tím složitější je vše automatizovat. 
04
Jakmile člověk opustil svoje teritorium ve snaze získat mimo svoje teritorium to, co potřebuje a miluje, dostal se do problémů a mnoho zatěžoval svůj mozek. Naše egoistické myšlení to je snaha něco naprogramovat tak, aby nám to automaticky sloužilo, snažíme se mít zde vše pod kontrolou, abychom mohli všemu egoisticky kralovat. Pokud jsme ale daleko od centra systému tak je naše snaha marná, protože díky vzdálenosti od centra nelze vše naprogramovat, aby nám to sloužilo. 
05
Centrem je pro každého to co on miluje a potřebuje, pro hospodáře je to jeho hospodářství, pro umělce je to jeho umění, pro vše živé je to čas, atd. Je zde nekonečné množství pevných bodů, kolem kterých se mnohé točí, v každém centru vše automaticky pulzuje a čím dále se od centra vzdalujeme, tím větší problémy máme. Od pradávna je zde snaha vytvořit veliká univerzální centra, dosud se tato centra vytvářela pomocí násilí, což pochopitelně vedlo k tomu, že to automaticky nefungovalo. Jedinou možností je vytvořit veliké světové centrum bez násilí hmotného a duševního, teoreticky by to mohlo být funkční, ale nikdo neví jak to prakticky realizovat? 
06
Aby naše tělo mohlo konat to, co chceme, musí zde být mozek, jež tělo řídí, dosud tím mozkem u společnosti byli bohatí a mocní lidé a to byla zásadní chyba. Mozkem musí být GVKB umělá inteligence napojená na GVKB čipy, jež budou v každém lidském mozku na celém světě. Nový systém nebude lepší nebo horší než současnost, on bude zásadně jiný, svým způsobem přestaneme myslet jako zvířata a budeme myslet jako inteligentní autonomní stroje. Zde je právě onen problém současnosti, myslíme, jako zvířata naše pudy s námi manipulují jako s loutkou, následkem je přelidnění a bída. V současnosti je naše myšlení omezené naším tělem, díky čipu bude naše myšlení napojené na celé světové myšlení. 
07
Vraťme se k problému zavřených dveří, v současnosti nevíme, kdy máme dveře otevřít a tak je otevřeme v nesprávný čas a za svoji chybu i zaplatíme a potom naříkáme. Díky GVKB umělé inteligenci a GVKB čipu v mozku budeme vědět, kdy máme dveře otevřít a tak je otevřeme ve správný čas a tak získáme hodnoty a budeme šťastní. Každým okamžikem se obrazně v nás a okolo nás zavírá a otvírá nekonečné množství dveří, čím méně zde bude chyb, tím lépe se nám zde i bude žít. 
08
Díky mobilním telefonům a notebookům se zakrátko vybuduje celosvětové bezdrátové pokrytí napojení na GVKB umělou inteligenci, už nebudeme muset mít u ucha telefon a obtěžovat okolí tím jak hovoříme s někým kdo je velmi daleko. Na počátku bude velikým problémem, že když budeme přes GVKB čip komunikovat se světem, že se už nebudeme tolik věnovat sobě a svému okolí což povede k naší nepozornosti. 
09
Svým způsobem bude pro nás GVKB čip jakousi silnou drogou, a pokud někde hluboko pod zemí ztratíme signál, budeme mít silné deprese. Bude trvat mnoho času, než se odstraní všechny chyby v GVKB systému, jde o cosi zásadně nového a složitého. Evoluce to je lavina ze změn, jedinou jistotou je zde, že zde není žádná jistota, to co dneska milujeme a obdivujeme, to zítra již nebudeme milovat a obdivovat. 
10
V minulosti bylo zásadní změnou zavedení gramotnosti, dneska už je většina lidí na světě schopná číst, psát a počítat, někteří dokonce umí i programovat počítače. Jsme tím, co dobře umíme, ten kdo umí dobře mluvit je učitel, ten kdo umí dobře vařit je kuchař, atd. díky čipům bude každý moci být čímkoli, to bude znamenat zánik výhod a jistot, a tím logicky i zánik nenávisti a lži, takto láska a pravda zvítězí na věčné GVKB časy, nad nenávistí a lží.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Podobné příspěvky

Ano, nemáte čas se zastavit a pozorovat v klidu tento svět
https://www.flickr.com/photos/gvkb/23904808728/ Vše je o tom, jaké máte priority. Zajisté jsem se...
Vše je o tom, přijít, spatřit, vyhrát
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37884123511/ Tam kde je zisk, tam je i konkurence, pokud najdete...
Ano, víme jak myšlení mít pod kontrolou
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37904172921/ Vzorem nám bude v digitální EU společnosti doprava ...
Závislost na digitální kultuře
Závislost se pozná většinou podle toho, že když to nemáme tak je zde deprese, závislost se stává p...
GVKB 052
Slovo "Bůh" je chybné toto slovo vzniklo ze slova bohatství, prosím používejte správné slovo pro s...
Ano, je třeba změnit civilizaci
Vše zde má svoje pravidla, podle kterých to funguje, pravidelnost je základní prioritou pro vše co...
Je třeba dodržovat pravidla hry a limity
Vše je založeno na pravidlech, protože vše je hra, ve které jde o to být úspěšným, aby se zavedená...
Hoďte na nepřizpůsobivé příživníky digitální síť
Dogmatický humanismus, je rakovinou, která napadla lidskou kulturu, práce se tak stala trestem pro...
Lidi dělají chyby a tak lidi nahradíme za roboty
Proč stát vyhazuje peníze z okna? Vše je o parazitování, nadbytek pro parazity vytváří nedostatek ...
Invaze primitivních vandalů je zde dočasně
Minulost to je samá invaze primitivních vandalů, z dálky vypadáme jako lidi, ale z blízka myslíme ...
Práce s internetem změní vše od základů
Většina lidí na světě je díky bídě a zaostalosti internetově negramotná, lidi si neuvědomují, jaký...
Prezidenti melou z posledního
Vše je v evolučním pohybu a tak za krátkou dobu už zde budou všude roboti s kravatou a to bude l...

Tento web používá Akismet na redukci spamu