Na jaké dostihové koně si vsadíte při volbě našeho prezidenta

P1070952

Když se dívám na přihlášené koně, tak to jsou jenom staré nekvalitní dostihové koně, proč se nepřihlásil žádný kvalitní mladý dostihový kůň? Je u nás k dispozici mnoho kvalitních mladých dostihových koňů, ale jejich majitelé je nechtějí přihlásit, protože nevěří na to, že by mohli uspět. 

Dostihy o místo prezidenta, jsou jenom mediální divadlo, ve kterém nejde o to, kdo je nejrychlejší dostihový kůň, ale jde o to, kdo je nejpopulárnější dostihový kůň! Politika je o tom vědět co je v módě, a stát se populární módní celebritou, ano je to mediální hra, ve které vyhrávají bezcharakterní kariéristi, a nevyhrávají zde tažní koně. 

Tažní koně jsou v podnikání, a v politice jsou koně, co umí prodat to, co je módní svatá ideologie, podnikatelé produkují zisk, a politici zajišťují podnikatelům výhody a jistoty, je to manželství z rozumu. Všemu zde vládne čas, který má na vše čas, lidi to jsou jenom dočasné loutky, ovládané tím co potřebují ke svojí existenci. 

Už brzo ale politické a podnikatelské koně nahradíme za stroje a programy, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, lidí je všude už jako sraček, a ten kdo je nahoře, sere na ty, co jsou dole, život všude stojí za hovno, a vše jistě končí tím, že jsme spláchnutí evolucí do sraček, z mediálního hovna, nikdo bič na lháře a zloděje neuplete, o tom dneska realita je.

Umělá inteligence komentáře moderuje