Proč volové nechtějí volit voly?

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37749564034/

Ten druhý je vůl, který zde dělá samé voloviny od narození do smrti, je to logicky volovina, aby volové volili za své zástupce veliké voly! Statistika je jasná, čím větší je vůl, tím větší on dělá po zvolení ve vládě voloviny. Mnozí co se chtějí dostat do vlády, se snaží dokázat, že oni nejsou volové ale, že jejich konkurenti jsou volové, ve skutečnosti je každý člověk na světě vůl, jedeme v tom všichni, nikdo nemůže stát opodál, tento konzumní systém je postaven na tom, že se z lidí udělají volové pomocí; mytologie, pohádek, pověr, fetišů, symbolů, reklamy, víry, politiky, školství, umění, atd. 

Vše začalo v okamžiku, kdy se člověk naučil mluvení, na počátku proměny opice na vola bylo mluvení, pomocí kterého jsme se snažili manipulovat s druhými. Sliby se slibují, a volové se radují, o tom je pokrytecká politika, ve které si volové zvolí za své zástupce veliké kariéristické voly. Vůl vyroste, pokud má k politickému růstu podmínky, je to obrazně jako s květinami ve skleníku, které mají skleníkové podmínky k životu. 

Bylo zde mnoho snah o to restartovat konzumní civilizaci tak, aby se z vola stal konečně člověk, který nelže a nekrade, problémem je zde lidské tělo, které se snaží pomocí násilí získat pro sebe výhody a jistoty, je třeba volům vyndat z hlavy jejich pyšný mozek, a ten dát do pytle, takto budou konečně elitní volové v pytli, se svými snahami jak parazitovat na pracujících volech. 

Představte si mozek prezidenta který je v pytli, jakmile přijde s nějakým nápadem, tak ten nápad zkontroluje GVKB umělá inteligence, a nápad skončí v pytli, protože to je jenom volovina. Umělá GVKB inteligence se postará o to, aby měli mozky psychickou práci, a mozek, který nebude optimálně pracovat pro GVKB systém, ten se bude recyklovat na substrát, takto konečně globálně na věčné GVKB časy, zvítězí láska a pravda, nad nenávistí a lží, protože z volů se stanou lidi.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.