Vše je zde hra o výhody a jistoty

P1070965

Ano, marné toužení po úspěchu, je soužením pro egoisty. Tam kde je život, tam je i toužení, které je soužením, medúzy jsou evoluční ukázkou toho, kam život evolučně směřuje, medúza je parazit, který je nepoživatelný, podívejme se na mocné a bohaté lidi.
 
Elita to jsou to medúzy převlečené za; papeže, dalajlámu, guru, rabína, proroka, kazatele, vůdce, krále, císaře, šlechtice, zemana, prezidenta, předsedu vlády, ministra, diplomata, poslance, senátora, celebritu, podnikatele, milionáře, ředitele, atd. volby a revoluce, nemohou už nic změnit, protože místo staré medúzy, je zde nová medúza. 
 
Medúza je invazní druh, protože má výhody a jistoty, vše je v evoluci o tom, získat výhody a jistoty tím, že se něco násilně změní. Vše je zde továrna na experimenty, podívejme se na to, co je zde ekonomicky úspěšné, za úspěchem jsou experimenty, které byli úspěšné. Digitalizace, to je moderní úspěšný experiment, který neustále pokračuje, a následkem je to, že se vše rychle restartuje. 
 
Vše je zde hra o výhody a jistoty, když jsi dobrý hráč, postoupíš do vyšší úrovně hry, a stane se z tebe časem medúza, která má zde výhody a jistoty. Jde zde o to, jestli budeš hráčem, nebo jenom divákem, který se dívá na vrcholové hráče, nemá smysl hrát hru, ve které nelze vyhrát, hledejte si takovou hru, ve které můžete vyhrát, a tak získáte výhody a jistoty. 
 
Končí doba her, ve kterých byla důležitá síla těla (sport, válka), a přichází nová doba her (politika, podnikání, obchod), ve kterých je důležitá; genialita, inteligence, moudrost, vědomosti, přizpůsobivost, atd. z lidí se stávají dostihové koně, na které sázíme, život to jsou dostihy, ve kterých chce každý vyhrát. 
 
Když nejde vyhrát čestně, tak je zde snaha o to vyhrát pomocí nečestných metod, v minulosti bylo rozšířené likvidování konkurentů pomocí jedů, nacisti používali jedovatý plyn v plynových komorách. 
 
V současnosti, zde místo jedu jsou mediální dezinformace, které nás otravují, a o psychickou sílu připravují. Někdo si zaplatí drahou reklamní kampaň, a tak prodá špatné zboží a špatné služby, nebo dojde k volbě špatné politické strany, či k volbě špatného prezidenta, často mediálně opakovaná lež se stává bohužel pravdou. 
 
Prý nejsou peníze na mzdy pro dělníky, zajímavé je to, že jsou peníze pro; politiky, byrokraty, vojáky, policajty, soudce, diplomaty, profesory, atd. nadbytek pro medúzy, vytváří nedostatek pro dělníky.

Umělá inteligence komentáře moderuje