Pokud nechceš makat za hovno, tak chcípni jako bezdomovec

P1070971

Moderní zaměstnanci, pracují rychle a levně. Nejde o nový problém, v minulosti zde byli otroci, dozorci zabili každého otroka, který pracoval pomalu a chyboval, dneska místo drahých dozorců je zde digitalizace a čipy, ze zaměstnanců se stali roboti na baterie, vadný robot je eliminován automaticky. Subjektivně to vnímám jako ekonomické utahování šroubů, ti co jsou nahoře, utahují šrouby na doraz, a šroubem je ten kdo je dole (zákon padajícího hovna), pokud šroub praskne, je okamžitě nahrazen novým šroubem, šroubů je zde na pracovním trhu nadbytek. 

Vše jde ve vlnách, první vlna byl lidský zaměstnanec, druhá vlna je počítač a stroj, třetí vlna jsou autonomní roboti s umělou inteligencí. Konzumní svět se nachází v druhé vlně automatizace a optimalizace, narůstá všude rychle bída a nezaměstnanost, lidi se snaží migrovat tam, kde není bída a nezaměstnanost, to vede k depresi u; ekonomiky, politiky, morálky, filosofie, vědy, psychiky, atd. 

Nechceš makat, tak chcípni jako bezdomovec, tak uvažují mocní a bohatí zaměstnavatelé, první se ekonomicky likvidují lidi, co nemají vysokou školu, bez vysoké školy jsi zde jenom otrok, který nemá žádnou hodnotu. Jenže najednou je zde třetí vlna, a globální majitel začíná pyšné a bohaté vysokoškoláky nahrazovat za autonomní roboty.

Na hradě GVKB robot prezident vyznamenává roboty, lidem je v té době globálně zakázán pod trestem smrti vstup do všech měst, kde všemu kralují roboti a stroje. Vysokoškoláci jsou jako skleníkové květiny, a když se ocitli mimo skleník, tak je to pro ně existenční situace, kterou nezvládnou, a tak zbaběle páchají sebevraždy, nacismus nám ukázal v nahotě naši budoucnost, ve které jsou lidi jenom statistická čísla s nulovou hodnotou.