Proč jsou bezcharakterní alibisti úspěšní?

P1070876

Ekonomika je o egoismu, politika je o kariérismu, víra je o naivitě, život je o experimentech, úspěch je o vytrvalosti, atd. vše se zde kolem něčeho točí, pověz mě, jaké máš priority, a já ti povím, jakou máš budoucnost. Proč jsou bezcharakterní alibisti úspěšní? Podívejme se na mocné a bohaté lidi z blízka a spatříte bezcharakterní alibisty, peníze nesmrdí o tom konzumní kultura, za vším zde jsou peníze, protože peníze jsou pevným bodem, kolem kterého se zde vše točí. 

Vše je zde divadlo a obchod, od herců a obchodníků nemůžete očekávat to, že budou mít charakter a nezajistí si bezpečnost, myslíme a konáme podle situace, když se neotevře hlavní padák, tak se snažíme otevřít záložní padák. Tento svět je o vypadnutí z veliké výšky, a jde o to mít padák, aby se nám nic zlého nestalo. 

Každý vztah je zde dočasně, a potom následuje pád z veliké výšky, jenom hlupák si nezajistí padák, a tak pád nepřežije. Vládnou nám hadi v oblecích, nedělejme si iluze o mocných a bohatých lidech, jsou to bezcharakterní alibisti, co mají připravený vždy padák, aby přežili pád z veliké výšky. 

Naučte se poznat, kdo je zde pán a kdo je sluha, pán má vždy padák, a sluha padák nemá, a tak pád nepřežije, ze sluhů se stávají kaskadéři, co nasazují svůj život za svoje pány. Když hnali nacisti ubožáky do plynových komor, tak jim říkali, že se jdou vysprchovat, jenže místo teplé vody, zde byl smrtící plyn, o tom je konzumní kultura, dobrota je žebrota. 

Zájem mocných, je jiný než je zájem bezmocných, je to střet zájmů, a v tomto střetu bezmocí prohrávají a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, filosofie, víry, psychiky, atd. všechny smlouvy jsou postaveny na tom, že bohatí mají padáky, a chudí padáky nemají. Když padne stará ideologie tak elita díky padákům přežije a ubožáci to nepřežijí, padákem je vlastnictví hodnot, peníze mají bohužel jenom dočasnou hodnotu, díky inflaci a reformám.

Umělá inteligence komentáře moderuje