Ano, ve jménu vědy a pokroku restartujeme civilizaci

P1070874

Věda zkoumá příčiny a jejich následky už velmi dlouho v mnoha specializacích, někde věda uspěje a jinde neuspěje, takový je život, tento svět je jako mince vše zde má rub a líc, většinou známe jenom jednu stranu mince a tím chybujeme. Nejvíce myslíme na to, co milujeme a potřebujeme, nejprve se snažíme poznat to co je nám blízké a když to poznáme tak začínáme poznávat i to co nám není blízké, některé vědomosti se nám uloží do podvědomí, protože je často používáme a jiné vědomosti se uloží do vědomí, když se opijeme tak upadneme do bezvědomí. 

Myslíme, protože něco nevíme, myšlení to je hledání vědomostí v nás a okolo nás, z vědomostí budujeme strategie, pomocí kterých se snažíme dosáhnout egoistických cílů. Je normální, že nové vědomosti se musí v praxi otestovat, abychom se na ně mohli spolehnout, často je zde snaha o to použít k testování to co je nám cizí, abychom nepocítili na sobě to, že naše vědomosti nebyli správné, z cizího krev neteče, o tom to zde je. Ten kdo je nahoře testuje svoje vědomosti na těch co jsou dole, mnohdy díky jeho chybám zemře zbytečně mnoho lidí, ten kdo se pokusí bránit tomu, že na něm ti co jsou nahoře testují svoje myšlenky je potrestán za neposlušnost, následkem je blbá nálada která se projevuje extremismem. 

Lidi dělají chyby, a to je jádro problému, je třeba konečně lidem vynadat z hlavy jejich egoistické mozky, a ty napojit na globální GVKB systém, který bude mít mozky pod neustálou kontrolou umělé inteligence, a vadné mozky bude GVKB systém eliminovat. Kontrola egoismu je prioritní ve jménu vědy a pokroku, nebude zde nikdo stát opodál, každému se z hlavy vyndá jeho mozek a ten se dá do pytle, takto konečně budou egoistické mozky v pytli se svými ubohými myšlenkami, na parazitování na tom co je jim cizí.