Je Miloš Zeman ve formě?

P1070873

Podívejme se na názor lidu, co rád sází svoje peníze, uzavírají se sázky na to, kdo bude novým prezidentem a proč by zde nemohla být sázka na to, za jak dlouho Miloš Zeman zemře? Sadil by si někdo na to, že se Miloš Zeman dožije velmi vysokého věku? Nejvíce by si lidi vsadili na to, že Miloš Zeman už brzo zemře, jsme národem skeptiků a kritiků. 

Pochopitelně, že jde jenom o sázku, a vše by mohlo dopadnout jinak, mohli bychom sice nechat v nemocnici dokonale prohlédnout Miloše Zemana, ale ani to není zárukou toho, že je možné se na informace od lékařů spolehnout, vše je zde nejisté, ale jenom smrt je jistá. 

Voliči berou kandidáty na prezidenta jako dostihové koně, vsadit na starého dostihového koně je veliké riziko, já bych celý politický systém restartoval, rozdělil bych funkci prezidenta republiky na hodiny, a každý by si mohl koupit hodinu, po kterou by byl prezidentem republiky, každý den by bylo 24 prezidentů republiky a byla by zde skupinová fotka, kde by byli společně vyfocení prezidenti republiky pro každý den. 

Když může být hodinový manžel, proč by nemohl být hodinový prezident republiky. Za milion korun, by mohl být každý hodinu prezidentem republiky, tak by konečně tato vysoká státní funkce přinášela republice nějaký zisk, a mohli by se peníze použít na zaplacení velikého státního dluhu.

Umělá inteligence komentáře moderuje