Je každý státní zaměstnanec ve formě?

P1070882

Ano, je veliký rozdíl mezi soukromým zaměstnancem a státním zaměstnancem, pokud není soukromý zaměstnanec ve formě, tak je vyhozen ze zaměstnání, a většinou nedostane ani odstupné. Státní zaměstnanec nemusí být ve formě, a pokud je vyhozen, většinou dostává vysoké odstupné, proč tomu tak je? 

Státní zaměstnanec je parazit, a soukromý zaměstnanec je hostitel parazita, paraziti nemusí být ve formě, jejich parazitování není namáhavé, hostitel musí být ve formě, protože je vystaven veliké konkurenci. Jak došlo k tomu, že zde existuje tak veliké množství parazitů? 

Vše začalo výhodami a jistotami které civilizace poskytla lidem, díky výhodám a jistotám vznikl nadbytek, a tím vznikli i paraziti, co tento nadbytek času a hodnot odčerpávají, díky výhodám a jistotám které zde mají. Bylo zde mnoho snah o to změnit naši kulturu tak abychom se zbavili těchto parazitů, problémem bylo to, že doba nebyla zralá na tak velikou změnu. 

V současnosti je už doba zralá, a tak zde místo parazitů budou počítače a stroje, začne vytěsňování lidí z civilizace a v kancelářích místo lidí budou jenom počítače a stroje, lidi skončí v rezervacích daleko od civilizace, a zde se bude jejich počet rychle minimalizovat, díky bídě a nemocem. 

Vše je zde dočasně, trvale zde jsou jenom evoluční změny. Místo větší mzdy zde bude automatizace a optimalizace, náklady na lidské zaměstnance se budou tak dlouho všude ořezávat na kost, až poslední člověk na světě skočí s mostu do studené řeky.

Umělá inteligence komentáře moderuje