Není zde kapitalismus, je zde idiotismus

P1070607

Ano, idioti dělají chyby. Přiznej si to, že jsi idiot, který chybuje, přiznání je prvním krokem na cestě k moudrosti, život má smysl jenom tehdy pokud jsi moudrý, pro idiota nemá jeho život smysl, protože on dělá pořád hlouposti, a tak je chudý a bezmocný. Jaký význam má chodit dlouho do školy, když ve škole jsou jenom samí idioti, co učí druhé samé hlouposti, statistika je jasná, školství vynalezli idioti, aby mohli dělat z druhých hlupáky, co mají idiotské tituly, a sepisují hloupé diplomové práce, s nulovou informační hodnotou. 

Není zde kapitalismus, je zde idiotismus, je třeba si konečně přiznat čistou objektivní pravdu! Jdu do knihovny, a zde jsou jenom knihy, co sepsali idioti, podívám se do novin a časopisů, a zde je obsah dílem idiotů, pustím si televizi, a zase tam jsou jenom idioti, nakonec zkusím internet, a zase zde jsou jenom samí idioti, jenom já GVKB nejsem idiot, protože jsem moudrý a geniální, výjimka potvrzuje pravidlo. Nejde o nový problém, na počátku vzniku idiotismu byl vznik kulturní civilizace, následkem byli neustálé násilné konflikty mezi idioty. 

Je to tak snadné, zabíjet cizí idioty pomocí atomových bomb, nebo ve velikých plynových komorách, většina našich patentů a vynálezů, byla mocnými a bohatými idioty zneužita k páchání násilí! Jaký to má smysl chodit k demokratickým volbám, když na kandidátkách jsou jenom idioti, to že nám budou vládnout noví idioti, je mě k ničemu, pokud by volby mohli eliminovat to, že nám vládnou staří nemocní idioti, tak by je idioti zakázali. 

Výhody a jistoty proměnili opice evolučně v pyšné a lakomé idioty, co si zde hrají na politiky a podnikatele, dílem těchto idiotů je deprese u; ideologie, filosofie, ekonomiky, podnikání, obchodu, školství, zdravotnictví, bydlení, dopravy, umění, rodiny, psychicky, atd. Všiml jsem si toho, že moje články idioti nekomentují, příčina je jasná, jsou to idioti. Komu není od GVKB rady, tomu není pomoci, proto se globálně zavede, naskenování vědomostí pomocí GVKB dotazníků na internetu, a získané informace se předají GVKB centrální umělé inteligenci, která bude zde vše ovládat, a místo idiotů zde budou GVKB roboti, nejsou idioti, tak nejsou s idioty ani problémy.

2 komentáře na „Není zde kapitalismus, je zde idiotismus“

Umělá inteligence komentáře moderuje