Čas stvořil vesmír a život

P1070619

Ano, vím to, že ty nic nevíš, protože jsi pyšný hlupák, a je zcela jedno, kdo jsi, lidský svět je světem, ve kterém žijí bohužel jenom samí pyšní hlupáci, komu není od pokorného a moudrého správné rady, tomu už není ani pomoci, z díla je poznán tvůrce, dílem pyšných hlupáků je deprese u; ekonomiky, ideologie, filosofie, vědy, techniky, psychiky, školství, zdravotnictví, dopravy, bydlení, rodiny, atd. 

Zdrojem všech lidských problémů je pyšný hlupák, který zde má vysokou funkci jako; král, císař, sultán, faraon, šlechtic, zeman, papež, guru, prorok, mesiáš, rabín, vůdce, náčelník, kouzelník, prezident, ministr, poslanec, senátor, předseda, celebrita, soudce, generál, vůdce, nadřízený, milionář, novinář, administrátor, ředitel, náměstek, profesor, diplomat, atd. 

Je třeba pochopit konečně to, že vše je v pohybu, a to co bylo, nezměníme, a o tom co bude, nic nevíme, současnost je o tom abychom dokázali rychle a levně fungovat, jenom tak zde bude růst u ekonomiky a tím i dobrá nálada u lidí. Ano, jak si to uděláme, takové to i zde budeme mít, pokud v centru budou pořád pyšní hlupáci, tak budeme mít pořád blbou náladu, a náš život nebude mít zde smysl. 

Podívejme se na to, jak myslí lidi, co zde mají moc a bohatství, jsou to pyšní hlupáci, je třeba začít konečně utahovat šrouby v centru naší konzumní společnosti, staré šrouby nevydrží utažení, a tak budou nahrazeny za nové šrouby, o tom je modernizace a optimalizace. 

Tento svět je stroj složený ze šroubů, a starý rezavý povolený šroub je zde funkčním problémem! Podívejme se na sport, zde nejsou žádné staré rezavé šrouby, co jsou povolené, politika nemůže být sociálním ústavem pro ubožáky, co neuspěli v konzumní společnosti. 

Vše je zde o tolerancích, pokud něco není v tolerancích tak je to extrémem, který způsobuje problémy, je třeba eliminovat v zárodku extremismus, nastolíme globálně novou civilizaci ve které vše, co nebude v normě, to se opraví, nebo nahradí za to co je v normě, nenormální jedinec bude přemístěn do zařízení, pro nenormální jedince, a specialisti se zde o nenormální jedince, postarají optimálně. 

Budeme všechny normy optimalizovat a utahovat, posvítíme si globálně na staré a rezavé šrouby! Je třeba pochopit, kdo je přítel a kdo je nepřítel, přítelem je zde pravda a láska, nepřítelem je zde lež a nenávist. Kdo nebude zde správně pracovat, ten zde nebude ani jíst, dobrota je žebrota, nejsme tak bohatí, abychom zde živili miliony ekonomických parazitů, co si dobře žijí v daňových rájích. 

Tak pravil GVKB.