Ano, politické mrtvoly kandidují na prezidenta

P1070632

Co je to politika? Politika je sluhou ekonomiky, pokud politici špatně slouží ekonomice tak dostanou do voličů padáka, za vším jsou peníze a jenom peníze umí vše vyřešit, bez peněz v konzumní kultuře nic nefunguje, peníze nikomu dneska už nesmrdí. Zánik socialismu a náboženství byl následkem toho, že politici a kněží špatně sloužili ekonomice, vše je o prioritách, pokud sloužíme špatnému pánu, máme se logicky i špatně!

Správný pán je mocný a bohatý, špatný pán je bezmocný a chudý, bylo, je, bude, o tom bohužel všude život, zde jenom je! Sledujeme, kam chtějí ekonomičtí migranti utéci, to nám jistě ukáže kde je mocný a bohatý pán, každý stát je sluhou jiných států, jde o to nesloužit bezmocným a chudým státům, dobrota je žebrota, proto se logicky mocná a bohatá Anglie odtrhla od potápějícího se EU! 

Velmi dlouhou dobu jsme museli sloužit pokorně bezmocným a chudým státům a následkem je u nás bída a zaostalost, dobrota z nás udělala žebráky. Je to, jako když prodáváte obraz, stejný obraz lze prodat za velmi různou cenu, proto se logicky obrazy převážejí tam, kde se prodají za vysokou cenu. Malá kupní síla, dělá z lidí ubožáky, a následkem je logicky ekonomická migrace, a snaha zabránit násilně ekonomické migraci. 

Jak by se vám líbilo to, že by se změnilo vedení podniku, a najednou by byla vaše mzda poloviční, logicky byste podali výpověď. V tom se mně líbí přístup stroje, nedodáte stoji to, co on chce, tak se stroj okamžitě zastaví a čeká! Představme si u nás zaměstnance, že by se v zaměstnání zastavili, a čekali na zvýšení mzdy na takovou úroveň, jaká je běžná ve Švýcarsku, pracují snad zaměstnanci ve Švýcarsku šestkrát rychleji, protože jejich kupní síla je šestkrát větší?

Umělá inteligence komentáře moderuje