Ano, díky modernizaci zde bude dostatek domácí práce

P1070628

Velmi mnoho lidí marně u nás hledá dobrou domácí práci, příčinou je u nás zaostalost v rovině fyzické a psychické, ano jsme zaostalým národem, to jasně dokazují objektivní globální statistiky. Příčinou naší zaostalosti je dlouhé období, ve kterém si z nás ekonomičtí paraziti dělali svého ekonomického hostitele, modernizace je možná jenom tam, kde se eliminují ekonomičtí paraziti, co nás jako klíšťata ekonomicky vysávají. 

Modernizace je u nás jenom na povrchu a pod povrchem je všude zaostalost, modernizaci poznáme snadno podle hesla rychle a levně, tam kde je zaostalost, tam platí heslo pomalu a draho, je naivní ten, kdo si myslí to, že stačí jít jenom k volbám, je třeba začít utahovat šrouby těm, co zde mají moc a bohatství, naše dobrota k těm co nám egoisticky pyšně vládnou, způsobila naši žebrotu. 

Podívejme se na amatérské ekonomické chyby naší elity, zisk z naší práce mizí do kapes ekonomických parazitů, a ze zaměstnanců se stávají ubožáci. Vše je dneska o vzorech, které se kopírují, pokud někdo kopíruje ubohé vzory, tak se z něj stane ubožák, nejde už podnikat socialistickým způsobem, po mě potopa, je třeba začít myslet na naši ekonomickou moderní budoucnost, a nezanechat naším dětem, jenom bídu a nezaměstnanost.

Umělá inteligence komentáře moderuje