Ano, chodit k volbám je na hovno

P1070629

Vole, jsi pytel sraček, co je zde jenom na veliké hovno. Vše je zde na hovno, a tak zaměstnanci dělají v zaměstnání hovno, z hovna vše zde vzniká, a v hovna se to navrací, jedinou jistotou zde je, že se každé hovno, spláchne do sraček, aby tak mohli ti, co jsou nahoře, srát na ty co jsou dole. Pustíte si televizi a je tam veliké hovno, vypnete televizi a pustíte si rádio, ale i zde je veliké hovno, zkusíte ještě internet, a zase je zde jenom veliké hovno. 

Všechno se zde posralo a tak váš život logicky stojí za veliké hovno, slyšíte, že jsou politické volby, podíváte se na kandidáty a zjistíte, že chodit k volbám je na hovno, protože na kandidátkách jsou jenom bezcharakterní politici, co jsou zde na hovno. Udělalo se vám z toho všeho zle, sedíte na hajzlu a nemůžete to hovno vytlačit, je to na hovno když z vás nejde ven tvrdé hovno. 

Zaměstnavatel vám oznámil, že vás splachuje do hajzlu, protože jste byl v zaměstnání jenom na hovno, koukáte na nabídky nového zaměstnání a zjišťujete, že ty nabídky stojí za hovno, hledáte marně dlouho nové zaměstnání, a všude je zaměstnanců jako sraček. Spácháte konečně sebevraždu skokem z mostu do studené řeky, protože váš život stojí za hovno, statistický úřad váš vyškrtne ze seznamu živých, ano, byl jsi jenom statistickou nulou, která zde byla už jenom na veliké hovno.