Vše jde změnit k lepšímu

P1070746

Mimozemšťané, v nás spatřují inteligentní trouby. Centralismus za mnoho tisíciletí z lidí udělal inteligentní trouby, podívejme se na mocná centra, která rozhodují chybně o nás bez nás, centra nás okrádají sobecky o peníze a čas, jelikož centra pomocí parazitování lehce veliké hodnoty získávají tak i lehce veliké hodnoty utrácejí za nesmysly a zbytečnosti. Ryba smrdí od pyšné sobecké hlavy, statistika o centralismu je zrcadlem naší politiky a ekonomiky.
Lidi jsou obrazně jako řepa, a musí zde být pravidelné jednocení řepy, aby mohla kvalitní řepa existenčně vyrůst a nekvalitní řepa aby byla eliminována. Maminko to dítě se vám nepovedlo, tak jsme je utopili, a doporučujeme vám sterilizaci, nemá smysl přeci na svět přivádět jenom samé inteligentní trouby s nulovou hodnotou. Vše jde změnit k lepšímu, někdy je nutné zbořit staré město, a postavit nové město.
Takovým starým městem, je naivní víra v zázraky, v realitě nemají zázraky co dělat, zázraky patří do snů a umění. Pokud někdo ze snů a umění udělá svatý kult, tak je to inteligentní trouba, takovým inteligentním troubou, jsou ti, co sepsali svaté knihy, jako je; EU zákony a normy, Bible, Korán, Bhagavadgíta, I-ťing, Tao te ťing, atd. všechno poznání člověka je subjektivní, člověk něco poznává tím, že se k tomu dlouhodobě přiblížil, ovšem tím, že se k něčemu přiblížíme, tak tím se musíme od ostatního mnoho vzdálit, a tak je naše poznání reality a pravdy vždy jenom subjektivní.
Realita je živým objektem, který nelze poznat a pochopit, vím jistě to, že ty nic o absolutnu nevíš. Jsi manipulován více, než si uvědomuješ, vše zde má svůj osud, pokud se něco pokusí postavit svému pevnému osudu, tak je to okamžitě potrestané, každý vysokoškolák je inteligentním troubou, na dálkové ovládání.