To co je levné je pro mě drahé

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37373967371/

Nejsem tak bohatý abych si mohl dovolit kupovat to co je podezřele levné, jakmile je zde něco podezřele levné tak mě to vyjde draho, protože je to nekvalitní nebo je to zkažené, podívejme se třeba na boty, jsou boty levné, co vám vydrží velmi krátkou dobu a jsou boty drahé, co vám vydrží velmi dlouhou dobu, když spočítáte rozdíl mezi používáním levných a drahých bot, tak zjistíte, že se vám drahé kvalitní boty vyplatí.
Podívejme se na lidi, žijeme ve vztazích s lidmi od narození do smrti, pokud máte vztahy s hodnotnými lidmi, tak jste i hodnotný člověk, je to podobné jako odkazy na stránku, hodnotné odkazy zvyšují hodnotu vaší stránky a nehodnotné odkazy hodnotu vaší stránky snižují. Podívejme se na muslimské ekonomické přistěhovalce v EU, hodnota těchto přistěhovalců je nulová a naděje na to že se jejich hodnota zvedne je taky nulová.
Stačí se podívat na Romské etnikum, které z Indie před tisíci lety uteklo před mohamedány do EU, ani za tisíc let nedošlo v EU k tomu, že by se hodnota na pracovním trhu u Romů zvednula. Je třeba mohamedány z EU poslat na Sibiř, zde je místa dost, a tak zde mohou začít stavět mešity a ukázat světu svojí evoluční dokonalost.
Když sestavuji počítač, tak si uvědomuji, že každá součástka je zde důležitá, počítač z nejlevnějších dílů bude pomalý a poruchový, je ovšem zase zbytečné kupovat si jenom nejdražší díly, protože zde jejich kvalitu a výkon nevyužijeme. Subjektivně si myslím, že nejobtížnější na výběr je fotoaparát, zde se tento problém řeší tím, že se fotograf na něco specializuje, a potom podle specializace si vybere optimální fotoaparát, amatéři si kupují malé levné fotoaparáty a profesionálové si kupují drahé veliké fotoaparáty.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.