Smrt je jistá, ostatní je zde už nejisté

P1060971

Vše co zde je to pomine a jenom smrt zde zůstane, vše je zde evoluční experiment, ekosystém a naše civilizace to je obrazně dům který nelze dokončit a kolaudovat, protože vše se neustále mění a jistota zde v ničem není.
Na věčné časy zde budou jenom chyby, vše chybuje a potom se to z chyb poučuje, nevěříme kouzelníkům, že umí kouzlit, nevěříme v Boha, že zde vše z ničeho stvořil, nevěříme politikům, že po volbách nám bude ekonomicky lépe, nevěříme reklamě, která nám slibuje, že služby a zboží jsou hodnotné a kvalitní, atd. dobrota je přeci žebrota, ten kdo chce prodat chválí a ten kdo kupuje ten zase kritizuje zboží a služby. 

Poučili jsme se z minulosti, ve které jsme mnoho věřili lhářům a zlodějům, neustále je zde snaha z nás udělat hlupáky a chudáky, pomocí lží a krádeží, z utrácení peněz poznáme, kdo je zde bohatý, a kdo je zde chudý, pokud si někdo koupí drahé auto a drahý dům, je každému jasné to, že je to bohatý parazit, rozdělujeme se kastovně na úspěšné a neúspěšně parazity. 

Není zde socialismus ani kapitalismus, je zde globálně jenom kariérismus, ten kdo může přerozdělovat společné peníze, ten je zde mocný a bohatý, co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným.
S příchodem internetu přichází k lidem konečně objektivní pravda, a lidi se dozvídají to, že jsou jenom multifunkční inteligentní troubou na dálkové ovládání, a když je už trouba stará, tak jí nahradí nová trouba, a stará trouba, může akorát spáchat v depresi sebevraždu.

Umělá inteligence komentáře moderuje