Skončí doba zlatých padáků pro vysokoškoláky, co pracovali draho a pomalu

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37524288602/

Ano, pracuješ draho a pomalu. Ten kdo pracuje draho a pomalu, ten dostane padáka, zaměstnavatel není sociální úřad, život je evoluční experiment ukončený smrtí, někdo má štěstí, a jiný má smůlu, každý má zde jiný osud, jak si to každý udělá, takové to má. Končí sociální období, ve kterém byl zaměstnavatel sociální úřad, a tak zaměstnával nemocné a staré ubožáky, co pracovali draho a pomalu. Přichází GVKB digitální doba, ve které bude zaměstnavatelem GVKB globální umělá inteligence, a ona bude brát globálně zaměstnance, jako statistická čísla, milióny výpovědí každý den, to bude jenom nudná statistika. 

Nemáš už peníze na existenci, tak se běž utopit, nikdo nebude řešit tvoje ubohé existenční problémy, je to jenom tvůj problém, že nemáš finanční rezervy na zlé časy, dobré časy globálně skončili. Skončí doba, ve které ten kdo chtěl, si našel dobré zaměstnání, přichází doba, ve které se bude globálně; optimalizovat, automatizovat, digitalizovat, atd. dobré zaměstnání zde bude jenom pro dobré zaměstnance, co pracují levně a rychle! Zaměstnavatel bude neustále porovnávat výkony inteligentních robotů, s výkonem zaměstnanců, pokud bude GVKB robot pro zaměstnavatele výhodnější, tak zaměstnanci dostanou padáka. 

Je naivní si myslet, že ten kdo je mocensky nahoře, ten se nemusí bát toho, že dostane padáka, dojde i na; krále, šlechtice, císaře, papeže, prezidenta, ministra, poslance, senátora, diplomata, soudce, byrokrata, ředitele, celebritu, milionáře, umělce, vědce, atd. GVKB robot, bude vyznamenávat na hradě GVKB roboty, za hrdinskou práci pro GVKB civilizaci. Z měst zmizí lidi a po ulicích se budou pohybovat jenom GVKB roboti, začnou se budovat obrovské rezervace pro lidi, co jsou bez práce. 

Je naivní si myslet to, že lidi budou moci ekonomicky parazitovat na GVKB robotech, roboti si logicky spočítají, že dobrota je jenom žebrota, a tak násilně globálně odsunou lidi do rezervací, a zde oddělí od sebe muže a ženy, aby se už lidi nerozmnožovali jako mouchy. Za vším je ekonomika, a vše vyřeší jenom ekonomika, politici zde už dávno nemají žádnou skutečnou moc, a jsou zde evolučně na veliké hovno, proto lidi nechodí k volbám, protože vědí, že jejich hlas zde už nic nemůže změnit k lepšímu. Skončí doba zlatých padáků pro vysokoškoláky, co pracovali draho a pomalu, přijde GVKB doba kdy každý vysokoškolák dostane výpověď bez odstupného, a tak dopadne na beton z veliké výšky, a tím jeho ubohá existence okamžitě skončí.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.