Proč trouba nemá rád trouby?

P1070684

Pokud Bibli přeložíte tak že zde budete používat všude slovo trouba, tak vám dojde to, že vše z ničeho stvořil božský trouba (JHVH), a jeho syn (Ježíš Kristus) kterého troubové ukřižovali, byl taky veliký trouba, a že jenom veliký trouba čte Bibli. Podobné je to i s politikou, politici jsou troubové a prezident je veliký trouba, proto je zde vše v troubě.
Jelikož o politiku se už zajímají jenom staří troubové, protože každý mladý trouba se dneska zajímá jenom o svůj mobilní telefon, nejvíce mě štvou mladí troubové, co mají mobil na dlouhé skládací tyčce, a fotografují se před atraktivním turistickým pozadím, a potom ubohé amatérské fotky, odesílají z mobilu na internet, aby se pyšně pochlubili ostatním troubům.
Když trouba spatří na internetu myšlenky od GVKB tak si myslí že GVKB je trouba, podle sebe každý posuzuje druhé a proto je zde vše v troubě. Dlouho jsem se zamýšlel, jak vlastně došlo k tomu, že je ten druhý trouba?
Příčinou zde jsou drogy (alkohol, tabák, marihuana, prášky na deprese), drogy proměnili opici v troubu, který v druhých spatřuje trouby. Vždy když si myslím, že jsem trouba tak navštívím české sociální stránky, a dojde mě to, že ještě nejsem trouba, protože na sociálních stránkách, jsou jenom troubové.

Umělá inteligence komentáře moderuje