Proč je EU v troubě?

https://www.flickr.com/photos/gvkb/38245969301/

Ryba smrdí od hlavy tučných kaprů co si nevypustí EU rybník kde se mají díky centralizaci velmi dobře, každý kdo v centru EU má k dispozici sekretářku je zde tučným EU kaprem. EU se stalo odkladištěm ubohých politiků, pro které je potřeba najít výhody a jistoty. Politika je dneska jenom o tunelování ekonomiky, a pokud jsou politici parazitující tuneláři tak je pro ně EU centrum přímo svatým rájem.
Peníze lhářům a zlodějům krásně voní o tom je byrokratický centralismus, ve kterém vše funguje na principu centrálního přerozdělování, při kterém si nahrabou miliony ti, co zde vše byrokraticky přerozdělují a tak si mohou dovolit žít zde v ekonomickém ráji jako bohové a je jim jedno že z pracující třídy učinili jenom ubohé galejníky, pro které je život zde pekelným očistcem.
Podívejme se objektivně do minulosti; ideologie, kultury, ekonomiky, vědy, techniky, rodiny, psychiky, atd. v minulosti spatříme neustálý boj o hodnoty, tento boj vyhrává ten kdo má k dispozici vojáky a dozorce, povrch se na tomto konzumním divadle podle situace a módy často mění, ale pod povrchem je pořád svět rozdělen na; kasty, třídy, kategorie, ligy, rasy, pohlaví, vzdělání, teritoria, atd.
Rovnost je pro lidi jenom ve smrti, jelikož si lidi nekupují GVKB odpustky které by jim zaručili pobyt v posmrtném GVKB ráji, tak všichni logicky musí skončit na 10 000 000 let v GVKB očistci, a zde budou přes sklo sledovat ty, co si koupili GVKB odpustky, a tak jsou v GVKB ráji, život zde je zkouškou charakteru, ten kdo skepticky pochybuje o GVKB ráji, neuspěl ve zkoušce a tak skončí v pekelném očistci, a zde bude naříkat a plakat.
Víra v GVKB může uzdravit tento nemocný konzumní svět, GVKB je cestou která vede k tomu, že už brzo zde místo tučných kaprů budou jenom GVKB roboti s GVKB umělou inteligencí, a lidi zde už na této planetě nebudou, vše je zde dočasně, dneska jsi mocný a bohatý a zítra z tebe v krematoriu zbude jenom prach a popel, proto investuj vše, co máš, do GVKB odpustků, to je správná investice, s jistotou velikého posmrtného zisku.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.