Prevence eliminuje zbytečné problémy

P1070741

Podívejme se do hloubky konzumního sytému, ve kterém žijeme, vše je zde řízeno pomocí vědomostí a inteligence, proč dochází k chybám u lidí a u systémů, které lidi používají? Lidi nemyslí preventivně na budoucnost, a žijí jenom minulostí, podívejme se třeba na problém se sociálními parazity a fanatiky.
Vše zde má dobu růstu a dobu poklesu, pokud něco ztratilo hodnotu, tak se toho musíme zbavit, tak jako se zbavujeme akcií, které začínají klesat. V přírodě vše co ztratí hodnotu, to je eliminované, mnoho lidí zde ztratilo hodnotu pro ekonomiku, a tak je třeba tyto lidi preventivně ekologicky eliminovat, tak jako jednotíme řepu, aby nám mohla řepa vyrůst.
Zavedou se měsíční globální kontroly kvality lidí, a ten kdo nebude kvalitní, ten bude automaticky ekologicky eliminován, i kdyby zde šlo o prezidenta USA. Jde zde o vyšší princip, vražda parazitů není nemorální jednání, dobrota k parazitům, má vždy za následek blbou náladu. Jak vlastně dochází k tomu, že nevraždíme parazity? Jde o nepružnost centrální politiky a ekonomiky, pokud ekonomiku a politiku globálně decentralizujeme, na úroveň párové rodiny, tak si každá rodina rozhodne o tom, koho eliminuje, a koho bude milovat.
Nepotřebujeme, aby nás zastupovali inteligentní troubové, jsme dospělí, a jak si to uděláme, takové to zde i budeme mít, nikdo zde nebude mít imunitu, a možnost dělat zde sobecky násilně z druhých ubožáky, pomocí chybných zákonů, a chybných regulací. Lidi musí pochopit to, že jenom jejich zdraví jim umožní uniknout eliminování, ten kdo bude kouřit cigarety, nebo pít slivovici, si tím poškodí logicky zdraví, a tak bude GVKB roboty ekologicky eliminován, protože nemocný člověk, nemá zde už potřebnou hodnotu.