Politické mrtvoly by se měli jít podívat do krematoria

P1070769

V konzumní ekonomice je mrtvolou člověk, který zde nemá velikou ekonomickou hodnotu, ekonomické mrtvoly se snaží dostat do politiky, aby si zde snadno a rychle mohli zvednout svoji nulovou hodnotu, ale správně by se měli jít podívat do krematoria. Z díla se pozná ekonomická hodnota člověka, ukaž, co jsi sám z ničeho bez cizí podpory zde stvořil, slova mohou klamat, ale hodnotné dílo, klamat už nemůže.
Vše je zde dneska jenom bezcharakterní kariéristické divadlo, ve kterém si může chytrý herec, hrát na to, co on ve skutečnosti není, a tak se z čerta stane snadno anděl, a z hříšníka svatý člověk. Podívejme se na sport, a toužení po úspěchu, odstraňme ze sportu soutěž, a odměny pro ty, co jsou nejlepší, okamžitě sport ztratí pro sportovce hodnotu.
Co by se stalo se sportem, pokud by každý profesionální sportovec dostával jenom minimální mzdu, to je 60 Kč hrubého za hodinu práce. Co si lze koupit v obchodě za 45 Kč, po odečtení daní vám totiž zbude jenom 45 Kč a to když cokoli kupujete, tak zase platíte daně, takže po odečtení daní které zaplatíte při nákupu, vám zbude ze 45 Kč jenom 30 Kč. Za 30 Kč, si pořídíte litr benzínu do auta.
Polovinu dní v roce pracujeme na; daně, poplatky, cla, atd. aby mohli politické mrtvoly naše peníze chybně přerozdělovat, a tak se měli velmi dobře. Na jedné straně zde má někdo za hodinu svojí práce čistý zisk 30 Kč a jiný má za hodinu práce čistý zisk 3 000 Kč, nejlépe se mají ti, co přerozdělují veliké peníze jako; králové, podnikatelé, obchodníci, mafiáni, politici, byrokrati, celebrity, atd. je to obrazně jako ve sportu, jsou zde sportovní ligy, a ten kdo je v první lize, ten má za hodinu práce čistý zisk 3 000 Kč.