Pokud lid nemá chléb a hry, tak lid má blbou náladu

https://www.flickr.com/photos/gvkb/23522279648/

Násilí eliminuje každý problém, logicky z toho lze odvodit to, že tam kde jsou problémy, tam je i násilí, pokud někde nejsou problémy, tak zde není ani násilí. Dneska je zde mnoho násilí v nás a okolo nás, příčinou jsou problémy, každý problém má nějakou příčinu. Chyby jsou nejčastějším zdrojem problémů, abychom nechybovali, musíme mít zde jistoty a výhody, odřízněme násilím člověka od výhod a jistot, následkem bude to, že ten člověk, bude násilím řešit svoje problémy.
Statistika jasně dokazuje to, že nejvíce násilí je tam, kde jsou lidi odříznutí od výhod a jistot, zde se lidi pro maličkost zabíjejí. Výhody a jistoty jsou dneska pro lidi návykovou drogou, pokud nemají mohamedáni tuto drogu, tak mají blízko k násilí, a tím způsobují problémy cizím lidem. Podívejme se na diktátory a diktatury z pohledu výhod a jistot pro parazitující mocnou a bohatou elitu, a uvržení pracujícího lidu, do života bez výhod a jistot. Rozevírání sociálních nůžek má za následek revoluce a války, pokud lid nemá chléb a hry tak lid má blbou náladu.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.