Parazitům je jedno, že jejich hostitel zemře

P1070740

Podívejme se vědecky na to, co je to život? Život je schopnost se rozmnožovat, a zajistit růst pro to co se rozmnožilo, stejně funguje každý parazitující virus, dokonce stejně fungují i počítačové parazitující viry. Z toho je zřejmé že živé systémy rozdělujeme na úspěšné a neúspěšně parazity, neúspěšný parazit se stává hostitelem pro úspěšného parazita.
Dobrota je žebrota a tak se má zde dobře jenom zlý parazit, který zde má výhody a jistoty jako; prezident, ministr, diplomat, ředitel, mafián, král, oligarcha, milionář, atd. podívejme se na ředitele a prezidenty, co skončili ve vězení, jak se z toho psychicky pomátli. V současnosti se rozmohla salámová metoda, pomocí které se pomalu nenápadně parazit stává hostitelem, základem této metody jsou sliby o tom, že bude po volbách nebo po smrti parazitům lépe, sliby se slibují a jenom naivní hlupáci se dopředu radují.
Podívejme se na soutěž a boj o hodnoty, všechny konflikty v nás a okolo nás jsou o potřebné hodnoty, dobrota je přeci žebrota, jde o to existenčně vyrůst, a tak získat zde výhody a jistoty, jenže každý existenční růst musí jednou jistě narazit na strop, a potom následuje existenční krize. Je Islám zlý nebo není zlý, jsou Islámští ekonomičtí přistěhovalci pro EU zlem, nebo nejsou pro EU zlem? Islám je svatá diktatura, z minulosti už jistě víme, že všechny svaté diktatury byli zlé, jak tedy řešit problém s Islámem v EU?
Je třeba pochopit to, že Islám je stejný jako Nacismus a proto musí být v EU eliminován a musí zde být zahájen lov na ty, co věří v Islám, ulovení mohamedáni budou zabíjeni na EU jatkách jako dobytek a jejich nahá naporcovaná těla, budou naloženy do chladírenských kontejnerů, a hozeny do oceánu, aby zde byl dostatek ryb. Berme to jako boj s Leptinotarsa decemlineata, tyto ekonomické parazity, jsme taky násilně eliminovali v EU.