Optimální programy eliminují každý problém

P1060972

Podívejme se na to co zde je úspěšné a dojde nám, že za úspěchem jsou optimální programy, proč není nějaký program úspěšný a jiný program je úspěšný? Je to otázkou klíče a zámku, program musí být univerzálním klíčem k mnoha zámkům, takovým klíčem k mnoha zámkům je operační systém Windows, proč operační systém Linux neuspěl v konkurenci s Windows, když je zadarmo a má prý samé výhody oproti Windows.
Linux je pyšný a Windows je pokorný, pokora je klíčem k mnoha zámkům, podívejme se na ideologie z hlediska pokory a pyšnosti, pyšné ideologie vždy skončili diktaturou a válkou, to se lidem nelíbilo a tak si lid oblíbil takové politické a náboženské ideologie, které jsou pokorné, a tak neskončí diktaturou a válkou.
Pyšný program se nepřizpůsobí uživatelům a požaduje, aby se uživatelé přizpůsobili pyšnému programu, podívejme se na to, odkud lidi utíkají a kam utíkají, lidi utíkají z míst, kde vládnou pyšné programy, do míst kde vládnou pokorné programy.
Pyšný program je uzavřený změnám a pokorný program je změnám otevřený, ekosystém je složen z pokorných programů kdežto vládnoucí kariéristé, jsou pyšní na to, že zde získali výhody a jistoty. Je třeba restaurovat konzumní civilizaci, a eliminovat pyšné programy, aby zde byli jenom pokorné politické a ekonomické programy, které jsou otevřené evolučním změnám.
Podívejme se třeba na problém přechodu na domácí práci, mnoho lidí by mohlo doma pracovat u počítače a tím by se eliminovala v EU veliká nezaměstnanost a bída jde jenom o to, aby EU začalo programově a ekonomicky podporovat domácí práci na počítači, když se chce tak vše jde.
Polovina státních zaměstnanců v EU by mohla pracovat z domova, a jejich práce by byla placená jenom úkolově, je třeba u státních zaměstnanců ukončit období veliké časové mzdy, hodnoty vznikají jenom ze splněných složitých úkolů. Nepotřebujeme aby nás státní zaměstnanci reprezentovali, ale potřebujeme, aby pro nás doma profesionálně na počítači pracovali, a vytvářeli profesionální hodnotné programy, díky kterým bude lépe fungovat ekonomika a politika.