Ochranný svaz ubožáků

P1060960

Ano, ochranný svaz autorský, by se měl u nás zrušit. Pokud statisticky vyhodnotíme tuto mafiánskou organizaci, tak zjistíme, že je to parazitující organizace, která využívá toho, že jí chrání stát, nejlépe každou organizaci poznáme z toho, jak se nakládá s penězi, které ona získá.
Místo zrušené zbytečné organizace OSA, založíme organizaci OSU, (Ochranný svaz ubožáků), tato organizace bude fungovat podobně, jako fungovala organizace OSA pod státem, a bude vybírat veliké poplatky od těch, co jsou zde ekonomicky úspěšní, získané peníze použije na podporu ubožáků, co jsou na tom existenčně zle, takto z ulic u nás zmizí bezdomovci a žebráci, taky u nás zmizí Romský sociální problém.
OSU postaví veliké moderní ubytovny, s moderními kuchyněmi, a dílnami, kde bude dobrá práce pro ubožáky, organizace OSU, bude osvobozená od daní a poplatků, a bude od státu dostávat dotace, protože dělá pro stát potřebnou sociální činnost. Je hloupost chránit bohaté milionáře, musíme chránit chudé ubožáky, to je optimální řešení, díky kterému zde skončí blbá nálada, a pravda zde zvítězí nad lží.