Komáři eliminují jinověrce

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37534996634/

Včera jsme se díval v televizi na pořad, ve kterém se místo použití drahé jedovaté chemie, použili na ochranu ovoce mravenci a tak mě napadlo, že na ochranu EU před jinověrci použijeme komáry, takový komár pracuje zadarmo a neničí přírodu ani materiální hodnoty. Vědci v laboratořích připraví komáry a lodě a náklaďáky přepraví nakažené komáry do míst, kde je mnoho zlých jinověrců, bude to boj ekologický a tak konečně naše správná víra v pravdu a lásku zvítězí nad špatnou víru v nenávist a lež.
Všimněme si toho, že jinověrci žijí v teplých krajinách, a zde se bude nakaženým komárům dobře s jinověrci bojovat. Celý systém bude založen na ocelových velikých kontejnerech, ze kterých budou komáři vypouštěni ve městech poblíž mešit a na jiných svatých místech, kde je mnoho muslimů, je to jednoduché rozmístit po světě tisíce kontejnerů, a dálkově je digitálně ovládat přes satelity. Když v kontejneru dojdou zásoby nakažených komárů, tak se na místo přiveze nový kontejner s čerstvými komáry, a starý kontejner se odveze zase do EU, kontejnery mohou být maskované jako měřiče místního počasí.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.