Jak zamítnout troubům vstup do GVKB civilizace?

P1060970

Ekonomika je postavena na principu klíče a zámku, hodnoty je třeba chránit před parazity, základem kontroly je eliminace anonymity, každý dostane na oblečení veliké globální GVKB číslo, a pod kůži dostane GVKB čip který budou sledovat GVKB satelity. Při vstupu do; podniku, školy, obchodu, vlaku, atd. zde budou GVKB policejní kontroly, které eliminují parazity. Svět se stane velikým GVKB vězením ve kterém ten kdo je troubou, ten skončí na Sibiři v GVKB převýchovném táboře, zásadou pro rozhodnutí, kdo je a kdo není zde troubou, bude dílo člověka, z díla se pozná, jestli je někdo trouba, a tak je jeho život v troubě.
Troubové, budou globálně přesunuti na Sibiř, převýchovu zde zajistí GVKB policejní roboti, pomocí GVKB šokových obojků. Půjdete ráno jako trouba do zaměstnání, a na vrátnici vás GVKB roboti zkontrolují, a dají vám na ruce a nohy pouta, protože budete přesunut jako trouba, na Sibiř do převýchovného GVKB tábora. Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, i prezident nebo ředitel, bude moci skončit jako trouba, v převýchovném táboře, na hrubý pytel, se dávají hrubé záplaty, když to nejde s lidmi už po dobrém, tak to s nimi půjde po zlém, a tak bude globálně troubům, zamítnut vstup do GVKB civilizace.
Nebude zde už soukromé vlastnictví a peníze, bude zde globální přídělový systém zboží a služeb, takto budou lenoši a paraziti v troubě, ten kdo nebude pro GVKB systém profesionálně každý den v roce pracovat, ten skončí jako trouba na Sibiři, a jeho budoucnost bude v troubě. V televizi a na internetu bude mnoho informací, o převýchově troubů na Sibiři, bude moci v přímém přenosu, sledovat to jak troubové dneska existují na Sibiři, a jak na nich nezaschne krev od biče, život na Sibiři v GVKB táboře bude pro trouby pekelným očistcem, a sebevražda bude zde pro ně jedinou cestou, která vede ven, z převýchovného očistce. 

Umělá inteligence komentáře moderuje