Islámský virus je zde díky mimozemšťanům

P1070703

Proč mimozemšťané použili proti člověku Islámský virus? Aby mohli v budoucnosti mimozemšťané snadno ovládnout naši kulturu, tak nám sem škodolibě nasadili Islámský virus, vždy se ptejme, kdo z toho zla má užitek. Porovnejme vědecky parazitující viry a mohamedánský Islám, tak zjistíme, že zde nejsou rozdíly, parazitující virus se snaží o to, aby napadený systém onemocněl, a to samé dělá i Islám. Pokud zjistím, že došlo k nakažení počítače virem, tak přeinstaluji operační systém Windows, a tím mám jistotu, že virus byl dokonale eliminován.
Je třeba globálně přeinstalovat současnou zaostalou kulturu, na novou digitální kulturu, ve které bude vše řídit už jenom GVKB umělá globální inteligence a GVKB roboti. Ten kdo nebude od narození do smrti držet hubu a krok, ten bude GVKB roboty jako evoluční zmetek eliminován, takto zvítězí láska a pravda na věčné časy nad nenávistí a lží. Bude zde na vše hodnotné globální přídělový GVKB systém, GVKB lidi se budou globálně klonovat a po naklonování dostanou do hlavy místo genetického sobeckého mozku, GVKB počítače.
Nemá cenu dělat drobné ubohé změny na povrchu, je třeba restartovat konzumní civilizaci od základů, na myšlení a řízení všeho zde bude jenom GVKB systém, genetický člověk zde bude na to, aby držel od narození do smrti hubu a krok. Skončí období, ve kterém se mocní a bohatí svatí paraziti měli dobře, ten kdo nebude každý den v roce profesionálně pracovat pro GVKB systém rychle a kvalitně, ten bude automaticky okamžitě recyklován, na potravinový substrát.
Lidi rychle a dokonale pochopí globálně to, že GVKB je veliký jediný Bůh, a že mohamedánský Alláh je hříšnou nulou, která má pro naklonované lidi už nulovou hodnotu. Z historie lidstva budou vymazány všechny politické a náboženské ideologie, bude zde nové svaté globální písmo, ve kterém vše z ničeho stvořil Bůh GVKB, a ten kdo nebude věřit v GVKB, ten bude GVKB roboty eliminován.

Umělá inteligence komentáře moderuje