Ano, život je krutý boj o hodnoty

https://www.flickr.com/photos/gvkb/36704271973/

Zbabělců a zrádců, co se vyhýbají hrdinské smrti, je zde jako much, a hrdinové jsou dneska už jenom v knize a filmu. Přichází období degenerace tělesné a psychické, lékaři dávají ubožákům drahé léky na nemocné tělo a nemocnou psychiku, jenže léky neumí degeneraci vyléčit, protože degeneraci může vyléčit jenom boj, ve kterém zemře to, co je hloupé a slabé.
Každý ekonomický růst je zde dočasný, to co zde ekonomicky roste, to k sobě přitahuje mnoho chytrých parazitů, co se chtějí na ekonomickém růstu přiživit, a díky těmto chytrým parazitům se růst ekonomiky rychle zastaví, a potom následuje ekonomická krize, spojená s revolucí nebo válkou.
Ekonomický růst je tam, kde jsou výhody a jistoty, jenže tam kde je ekonomický růst, tam roste rychle i přelidnění a degenerace, je to ekonomicky začarovaný kruh. Dneska mnozí investují do vysokého vzdělání a myslí si, že jim optimální vysoké vzdělání, zajistí ekonomický růst spojený s výhodami a jistotami.
Přichází doba ve které bude vše inteligentní, dáte ruce pod kohoutek a voda začne téci, když ruce dáte pryč, voda přestane téct, záchod se sám spláchne, světlo se rozsvítí samo, když vejdete do místnosti, inteligentní trouba se podívá na to, co jste do ní dali za jídlo, a sama nastaví proces pečení, auto před váš dům samo přijede z garáže, a potom vás odveze do zaměstnání, a už nebudete potřebovat řidičský průkaz, budete moci být opilí, v obchodě si zboží sami namarkujete a zaplatíte jej sami bezdotykovou kartou.
Sami si doma podle návodů smontujete počítač, a sami do něj nahrajete operační systém, sami si na internetu uděláte stránku, atd. Není to škoda času chodit do nudného zaměstnání, nebylo by lepší do zaměstnání za sebe poslat GVKB robota s GVKB umělou inteligencí, pokud budou za nás pracovat GVKB roboti, k čemu nám bude vysoké vzdělání?
Představme si stát bez státních zaměstnanců, globálně každý stát nakoupí GVKB roboty a dá výpověď; prezidentovi, předsedovi vlády, ministrům, diplomatům, senátorům, poslancům, byrokratům, policajtům, vojákům, učitelům, soudcům, notářům, atd. je naivní ten, kdo si myslí, že začne soukromě podnikat, a tak využije svoji vysokou školu.
Soukromě podnikat budou totiž i GVKB roboti, a GVKB roboti nabídnou větší kvalitu, za menší ceny, tím ubohou lidskou konkurenci eliminují. Nebudou zde už globálně; podpory v nezaměstnanosti, sociální dávky, důchody, atd. roboti nebudou podporovat ubožáky, lidi budou muset odejít do rezervací, tak jako indiáni v USA, skončili v rezervaci.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.