Ano, starý člověk překáží mladým

P1070757

Nepotopitelné lodě se potápějí, věčná náboženství zanikají, včerejší novinky, už zákazník nekupuje, jedinou jistotou, zde už jenom smrt je. Nejsem rozhodně skeptikem, ale nemohu být ani inteligentním troubou, který naivně věří i tomu, co si v praxi pečlivě neověří. Poslední dobou se vše rychle mění, mladý člověk se dokáže bez problémů změnám přizpůsobit, ale co se starým člověkem, všude starý člověk jenom překáží, a nikdo na něj nemá čas.
Měl bych jednoduché řešení, život člověka bude končit ve 30 letech, jakmile člověk dosáhne věku 30 let, tak bude globálně ekologicky eliminován, bez ohledu na to, jestli jde o; prezidenta, krále, papeže, ministra, celebritu, soudce, vědce, atd. Takto globálně státy ušetří mnoho peněz a i zaměstnavatelé budou spokojení, jde zde o optimální řešení, které je jednoduché a funkční. Lidi už nebudou hromadit hodnoty, a budou se snažit si užít každý rok života, protože budou jasně konečně vědět, to že jejich život, zde bude končit ve 30 letech.
Všude budou globálně jenom mladé kolektivy, a všude budou mladé vlády. Nikdo nebude chtít chodit zbytečně dlouho do školy, protože to by se mu nevyplatilo, a stejně tak nikdo nebude chtít investovat do výstavby drahého soukromého domu. Konečně nebudete muset už uvolňovat starým lidem místo v hromadné dopravě, a dívat se v televizi na staré nemocné politiky, co se opírají v 72 letech o hůl.