Ano, sliby se slibují a jenom hlupáci se dopředu radují

P1070762

Pokud jsi nemocný, měl bys hledat způsob jak se uzdravit, pokud jsi chudý, měl bys hledat způsob jak být bohatý, pokud jsi hloupý, měl bys hledat způsob jak být chytrý, atd. Proč lidi nehledají, a myslí si, že se stane zázrak, a získají něco bez hledání?
Pokud je někdo jenom loutkou, kterou ovládají chybné závislosti, tak tato loutka žije v iluzi, že získá něco bez hledání. Ano, bude lépe …sliby se slibují a jenom hlupáci se dopředu radují, život je jako stlaní postele, jak si usteleš tak si lehneš, bez práce nejsou koláče, ten kdo myslí a žije, jako parazit musí počítat s tím, že zde bude žít krátce.
Když parazitování elity, narazí na ekonomický strop, tak následuje revoluce nebo válka, pevnost řetězu určuje nejslabší článek, a tím nejslabším článkem je bída a nezaměstnanost, jakmile bída a nezaměstnanost překročí snesitelnou ekonomickou zátěž, tak je zde krize. Víte už to, že globálně 1% elitních parazitů, co má svoje sekretářky, vlastní 99% všeho, co má zde velikou ekonomickou hodnotu.